Wyjątkowe pióro wieczne Waterman Exception Slim GT

Pióro wieczne Waterman Exception Slim GT został wykonany z laki w kolorze czarnym. To produkt marki, która od stu dwudziestu lat nieustanie dąży do łączenia innowacji, nietuzinkowej stylistyki oraz technicznej precyzji. Wyroby Watermana to rozpoznawalny design przyciągający wdziękiem i jakością, zapewniające marce trwałe miejsce w pierwszej lidze wyrobów luksusowych.

Synonim luksusu

Waterman Exception to odzwierciedlenie luksusu, precyzji oraz nowoczesnych technicznych rozwiązań. Posiada nietuzinkowy, oryginalny czworokątny kształt, dwuczęściowy ruchomy klips oraz unikalne bagnetowe złącze, które umożliwia szybkie i precyzyjne składanie i rozkładanie oraz ręcznie polerowane wykończenia. Zwieńczenie skuwki z literą „W” jest ręcznie wypełniane czarnym, satynowym lakierem, a szeroki pierścień, grawerowany trzema asymetrycznymi liniami i napisem WATERMAN – Paris, dodatkowo podkreśla wyjątkowość tej kolekcji. Korpus i skuwka o kwadratowym przekroju pokryte są czterema warstwami najwyższej jakości czarnego lakieru. W wersji GT pióro ma wykończenie platerowane, 23 karaty.

luksusowe złote pióro

okazje.info.pl

Prezentowane pióro wieczne przystosowane jest do pracy z tłoczkiem, ale może być używane również z nabojami. Stalówka jest typu F – Fine czyli cienka, z litego 18-karatowego złota, powlekana rodem czyli białym złotem z misternie grawerowanym kulistym logiem WATERMAN i napisem IDEAL. Na stalówce znajduje się znak złotniczym i cecha probiercza. Pióro można personalizować, ponieważ nadaje się do grawerowania. Produkt jest zapakowany w eleganckie pudełko, w sam raz na prezent. Długość pióra ze skuwką to 13,7 cm, długość bez skuwki 12,7 cm, długość ze skuwką założoną na korpus 16,4 cm,  średnica w najgrubszym miejscu 1,2 cm, długość skuwki 5,6 cm, a długość stalówki 1,9 cm. Posiada międzynarodową gwarancję na okres trzech lat, z możliwością przedłużenia o kolejne dwa lata.