Serum do twarzy Q10 Muhle Organic

Q10 Muhle Organic to intensywnie nawilżajace, skoncentrowane serum do twarzy i okolic oczu umieszczone w opakowaniu o pojemności trzydziestu mililitrów. Dzięki niemu wesprzemy elastyczność oraz proces regeneracji naszej delikatnej skóry, a także będziemy skutecznie przeciwdziałać procesowi starzenia się tkanek. I to wszystko bez użycia żadnych konserwantów czy substancji barwiacych oraz zapachowych.

Z czego złożone jest serum Q10?

Skład powyższego kosmetyku jest w stu procentach naturalny. Oparto go o arganowy olejek, a także wyciagi z baobabu i trzciny. Dzięki temu nasza delikatna skóra jest chroniona przed niekorzystnymi zewnętrznymi czynnikami. Z kolei tłuuszczowe kwasy Omega pomagaja w optymalizowaniu lipidowej równowagi cery, mocno nawilżaja i skutecznie wygładzaja skórę.

O tym, że serum jest bezpieczne dla naszej skóry, świadczy posiadany przez nie certyfikat BDIH, potwerdzajacy jego pełna ekologiczność. Co ważne, produkt jest pozbawiony zapachu, nie będzie się więc „gryzł” z innymi kosmetykaminy zapachu, neutralny. Za jedno opakowanie serum do twarzy Q10 Muhle Organic zapłacimy około 80 zł. To może nie mało, ale płacimy przecież za bezpieczeństwo i skuteczność, a tego właśnie oczekuje się od kosmetyku typu serum.

Ciekawi jesteśmy Waszego zdania – używaliście już omawianego kosmetyku? Jak on na was zadziałał? Jak szybko widzieliście pierwsze efekty? Pochwalcie się koniecznie – każda opinia jest cenna.