Ranking ekspresów do kawy

Wszelkie rankingi popularności ekspresów do kawy najczęściej zdominowane są przez urządzenia marki DeLonghi. Nie inaczej jest w przypadku wrześniowego rankingu serwisu Okazje.info – to ekspresom ciśnieniowym tej marki przypadły w udziale trzy pierwsze miejsca. Poniżej prezentacja zwycięskich modeli.

ECAM 22.110 B

Jest to kompaktowy ekspres do kawy z możliwością zaprogramowania kawy takiej, jaką uwielbiamy najbardziej. Posiada również dyszę do spieniania mleka, co sprawia, że możemy cieszyć się zawsze doskonałym cappuccino lub gorącym mlekiem. Ekspres automatyczny wyposażono w specjalną pokrywę zabezpieczającą aromat kawy, która chroni pojemnik na kawę ziarnistą. Panel sterowania znajdujący się z przodu urządzenia jest prosty w obsłudze, a wybraną kawę można posmakować już za jednym dotknięciem przycisku. Funkcjonalne pokrętło pozwala na wybór ilości kawy oraz jej intensywności. Wytwarzane ciśnienie wynosi 15 bar, a moc ekspresu to 1450 W, jego pojemność natomiast to 1,8 l. Urządzenie posiada młynek do kawy, funkcję spieniania mleka. Można go używać zarówno z kawą zmieloną, jak i ziarnistą.

ciśnieniowy ekspres do kawy

okazje.info.pl

ECAM 28.465 M Prima Donna S

Temu modelowi ekspresu DeLonghi przypadło w udziale drugie miejsce we wrześniowym rankingu Okazje.info. Model ECAM 28.465 M Prima Donna S to ciśnieniowy ekspres do kawy o mocy 1450 W i pojemności 1,8 litra, wyposażony w młynek żarnowy, dzięki czemu kawa jest jeszcze bardziej aromatyczna. Każdy użytkownik może wybrać jeden z trzynastu stopni zmielenia, dzięki czemu napój będzie bardziej dopasowany do jego smaku i potrzeb.Posiada funkcję parzenia wstępnego, która umożliwia wydobycie z ziaren prawdziwej głębi smaku. Dzięki systemowi spieniania mleka, każdy smakosz może delektować się pyszną latte czy cappuccino. Podgrzewanie filiżanek pozwala na dłuższe utrzymanie wysokiej temperatury kawy i co za tym idzie powolne rozkoszowanie się jej smakiem. Ten i wiele innych, równie funkcjonalnych ekspresów i podobnych parametrach można znaleźć na Okazje.info: http://www.okazje.info.pl/sprzet-agd/male-agd-do-kuchni/

ciśnieniowy ekspres do kawy

okazje.info.pl

EC 850.M 

Jest to niezwykle elegancki ekspres wysokociśnieniowy, z obudową ze stali nierdzewnej, który dobrze wygląda w nowoczesnej kuchni. Jest to urządzenie średnich rozmiarów, dzięki czemu nie zajmuje całego blatu, a przewód o długości 1,2 m pozwala swobodnie podłączyć je do najbliższego kontaktu. Najważniejsze elementy ekspresu, które wymagają szczególnej pielęgnacji to podwójny dozownik i wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności jednego litra, które można bez trudu utrzymać w czystości. Ekspres został wyposażony w system ESE, który pozwala łatwo przygotować espresso bez konieczności odmierzania odpowiedniej ilości kawy, używając saszetek, które po przygotowaniu kawy można łatwo usunąć. Ekspres wykorzystuje również nowoczesny system grzewczy Thermoblock, dzięki któremu urządzenie bardzo szybko się nagrzewa, a brak bezpośredniego kontaktu między elementami grzewczymi, a wodą zmniejsza ilość powstającego kamienia.

ciśnieniowy ekspres do kawy

okazje.info.pl