Pas na numer startowy i żele energetyczne

Fanów biegania przybywa wprost proporcjonalnie do imprez biegowych organizowanych w naszym kraju. Rocznie w biegach na dziesięć kilometrów, maratonach, półmaratonach czy wręcz ultramaratonach bierze udział spokojnie kilkadziesiąt tysięcy Polaków. Aby jednak efektywnie przebiec długie dystanse, oprócz właściwego przygotowania warto zainwestować w zakup żeli energetycznych. A te w trakcie zawodów najlepiej mieć przy sobie chowając je do kieszonek znajdujących się w pasie, do którego przypniemy również numer startowy (nie niszcząc przy tym koszulki). Dobrej jakości produkty tego typu ma firma COMPRESSPORT.

Jak zbudowany jest pasek COMPRESSPORT na żele energetyczne?

Paski COMPRESSPORT wykonane są w stu procentach z wytrzymałego, elastycznego poliestru. Są one regulowane w obwodzie, z przodu posiadają trzy sznurki z zaciskami służące do przytwierdzenia startowego numeru, zaś po ich bokach umieszczono kilka dodatkowych kieszonek na żele energetyczne. Dzięki temu do przypięcia numeru startowego nie musimy używać agrafek, które mogłyby uszkodzić nam koszulkę lub po prostu wbić się w nasze ciało.

Pasek marki COMPRESSPORT idealnie sprawdzi się jednak nie tylko podczas biegania, ale też w trakcie jazdy na rowerze czy pływania – jest to więc niezbędny element zwłaszcza dla osób, które uprawiają thriatlon. Wystarczy wtedy przepiąć pasek, nie trzeba zaś demontować z koszulki numeru startowego, co oszczędza czas podczas pobytu w strefie zmian.