Niemiecki rower MIFA NEXUS

Rower MIFA NEXUS trzybiegowy to produkt niemieckiej marki z ponad stu letnią tradycją i doświadczeniem w produkcji tego typu sprzętu.

Oryginalna konstrukcja i design

Marka Mifa jest znana także z oryginalnego wzornictwa oraz trwałych i wytrzymałych konstrukcji swoich rowerów. To również przykład niemieckiej solidności wykonania. Prezentowany model to rower aluminiowy, składany z torbą do transportu. Rower jest bardzo lekki i charakteryzuje go szybkie i łatwe rozkładanie i składanie. Składają się jego rama, kierownica i pedały, dzięki czemu zajmuje mało miejsca. Lekka aluminiowa konstrukcja czyni go komfortowym, podobnie jak trzy biegi, oświetlenie, amortyzowana sztyca siodłowa i bagażnik. Do przewozu samochodem nie jest wymagany specjalny bagażnik rowerowy. W zestawie znajduje się specjalna torba do transportu roweru.

rower składany

okazje.info.pl

Można go przewozić np. pociągiem lub autobusem jako bagaż podręczny bez biletu na rower. Waga roweru to 14,3 kg. Rower wyposażono w przerzutkę: Shimano Nexus, torpedo trzy biegi. Manetka również jest marki shimano. Zastosowano hamulce V-Brake z przodu, z tyłu torpedo. Pedały są składane, a koła mają średnicę 20 cali. Zarówno z przodu, jak i z tyłu znajdują się pełne błotniki. Rower posiada również dużą, pełną osłonę łańcucha, co stanowi ochronę przed zabrudzeniem odzieży. Obręcze są aluminiowe, stożkowe, a w zestawie z rowerem znajduje się również pompka do kół. Zastosowane opony to 20 x 1,75 z paskiem odblaskowym. W rowerze znajduje się również amortyzowana sztyca podsiodłowa, bagażnik z regulacją głębokości, nóżka do parkowania, dzwonek Oświetlenie stanowi dynamo, halogenowe z przodu i z tyłu oraz światło postojowe z tyłu. Ma wygodne siodło selle royal. Jego maksymalna wysokość od podłoża to 97 cm, wysokość od podłoża do kierownicy 106 cm, a rozmiar ramy (kierownica-siedzenie) 59 cm. Maksymalne obciążenie roweru to 100 kg. Wymiary roweru po złożeniu to 85 x 65 x 35 cm.