Hybrydowy robot sprzątający Rydis ME 770 Moneual

MONEUAL Rydis ME770 Style to hybrydowy robot sprzątający, który dzięki wbudowanej kamerze porusza się w sposób zorganizowany, tworząc dokładną mapę sprzątanej powierzchni. To zdobywca prestiżowej nagrody Plus X Award „Najlepszy produkt roku 2015” w kategoriach Innowacyjność, Wysoka Jakość, Wzornictwo i Funkcjonalność. Robot zajął też pierwsze miejsce w rankingu popularności wśród klientów Okazje.info.

Wydajny i inteligentny

Rydis ME770 to najnowsza generacja hybrydowego robota sprzątającego – pierwszego tak zaawansowanego urządzenia do jednoczesnego odkurzania, mycia i mopowania przy zachowaniu największej skuteczności i wydajności każdej z funkcji. Tryb hybrydowego czyszczenia oferuje kompleksowe rozwiązanie do pielęgnacji podłogi poprzez stosowanie podwójnych szczotek bocznych, szczotki głównej, silnika ssania i odkurzania. Prawdziwy odkurzacz, duża moc ssąca, szczotka główna, dwie szczotki boczne to funkcja sprzątania przez odkurzanie. Robot Myjący Moneual ME770z kolei na bieżąco podaje nową czystą wodę ze zbiornika.To również prawdziwy robot zasysający i szczotkujący. Te tryby pozwalają usunąć kurz i pył bez użycia mopa, a dzięki bezszczotkowemu silnikowi BLDC robot z upływem czasu nie traci na mocy, a szczotka główna zawsze pracuje z najwyższą skutecznością. Rydis ME770 nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg.Nie jest mu również straszne mycie, mopowanie, wycieranie czy polerowanie. Robot daje możliwość mycia podłogi za pomocą suchego lub mokrego mopa bez aktywowania trybu odkurzania i ssania. Specjalny program mopowania pozwala pracować urządzeniu na jednym naładowaniu akumulatora ponad trzy godziny. Posiada niezależny zbiornik na wodę i bardzo dużą powierzchnię myjąca mopa z systemem równomiernego przenikania cieczy myjącej.

robot sprzątający uniwersalny

okazje.info.pl

Inteligentne Mapowanie Smart Vision Moneual ME 770

Najważniejszą cechą tego robota sprzątającego jest inteligentne mapowanie. Moneual ME 770 wyposażony jest w czujnik wizyjny, aby tworzyć zaawansowaną trasę, która pozwala na łatwe rozpoznanie obszarów, które nie zostały wyczyszczone. Moneuale ME 770 zapewnia kilkukrotne 100% pokrycie sprzątanej powierzchni. Nie odbija się nielogicznie od ścian, zawsze jeździ w sposób logiczny i systematyczny, a dodatkowo specjalne czujniki odległości sprawiają, że robot nie uderza w meble i ściany, a hamuje przed nimi aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia domowych akcesoriów. Tryb Shadow Cleaning to specjalny program do czyszczenia trudno dostępnych miejsc – pod łóżkiem, sofą, meblami. Dzięki smukłej konstrukcji  i grubości zaledwie 85 mm, odkurzacz bez problemu wjeżdża pod krzesła, kanapy, łóżka skutecznie czyszcząc trudno dostępne miejsca. Robot jest dostępny w kolorze czarnym.