LAY-Z-SPA – PARIS czyli przenośne jacuzzi od Beliani

W okresie wysokich temperatur i słonecznych dni chętnie korzystamy z kąpieli wodnych. Nie zawsze mamy możliwość skorzystania z morza czy jezior, a wtedy dobrym rozwiązaniem może być dla nas basen ogrodowy. A jeśli do tego jest to swoiste przenośne spa z hydromasażem? Proponujemy zakup modelu LAY-Z-SPA – PARIS od Beliani.

Przenośny i relaksujący

LAY-Z-SPA – PARIS od Beliani to przenośny, nadmuchiwany basen z hydromasażem i podgrzewaną wodą. Jest to tak na prawdę super praktyczne, dmuchane jacuzzi, które z pewnością stanie się absolutnym hitem domu i ogrodu. To dmuchane jacuzzi, może rozbłysnąć przeróżnymi kolorami, a do tego jego montaż jest niezwykle prosty – wystarczy nacisnąć jeden przycisk i już gotowe. Jedyne, co musimy zrobić, żeby cieszyć się z odprężającej kąpieli, to wypełnić basen wodą.To rewelacyjne, przenośne jacuzzi jest wyposażone w system grzewczy, który podgrzewa wodę do optymalnej temperatury.

jacuzzi przenośne

okazje.info.pl

Basen-jacuzzi ma kolor jasnoszary. Jego wnętrze zostało wykonane z tworzywa sztucznego, a część zewnętrzna ze skóry ekologicznej. Wymiary basenu to średnica 196 cm i wysokość 66 cm. Produkt jest przeznaczony dla maksymalnie sześciu osób. Ma pojemność 848 l przy napełnieniu w 80%. W zestawie znajduje się pompa cyrkulacyjno-filtrująca z filtrem kartuszowym, która jest sterowana cyfrowo. Pompa ma cztery funkcje, 87 dysz powietrznych oraz podgrzewacz do maksymalnie 40 stopni Celsjusza. Cyfrowy panel sterowania ma siedem funkcji – wyświetlacz LED do pokazywania temperatury, dwie skale temperatury (Celsjusza/Fahrenheita), przyciski termostatu, włącz/wyłącz, funkcja masażu, włącz/wyłącz filtr, włącz/wyłącz podgrzewacz, blokada klawiatury. Podświetlenie LED jest sterowane pilotem. Basen jest nadmuchiwany automatycznie, ma miękki spód dla wygody użytkowania. Wyposażony jest też w nadmuchiwaną pokrywę z zamknięciem typu klip.Wydajność filtra to około 1325 l/h, a wydajność systemu grzewczego około 1,5 stopnia Celsjusza.