Przeciwsłoneczny krem dla dzieci Sun for Kids

Dzieci lubią latem przebywać na świeżym powietrzu. Trzeba jednak bardzo porządnie zadbać o to, by ich delikatna skóra nie uległa poparzeniom słonecznym. By tak się stało, należy ich ciało, w tym zwłaszcza twarz, smarować dobrymi kremami z filtrem antysłonecznym. My polecamy tu między innymi kosmetyk o nazwie Sun for Kids, który stworzyła marka Lancaster. Jest to bardzo łagodny produkt, który nie zostawia śladów na dziecięcej skórze, może być więc stosowany bez żadnych obaw.

Krem z mocnym filtrem

Filtr UV, jaki umieszczono w kremie przeciwsłonecznym Sun for Kids od Lancester, ma moc 50. To naprawdę sporo, więc nawet przy bardzo dużym słońcu skórze naszej pociechy nie powinno się nic stać. Co ważne, kosmetyk można stosować zarówno na suchą, jak i mokrą skórę, przy czym w żadnym wypadku nie zostawi on żadnych śladów. Każdy rodzic doceni także to, że opisywany krem jest nieklejący oraz nietłusty, a przy tym niezwykle łatwo się rozprowadza po ciele, co gwarantuje jego doskonała kremowa konsystencja.

Teraz czas na najważniejsze, czyli kwestię ochrony przed słońcem. Sun for Kids posiada w swoim składzie unikalną technologię, która skutecznie ochrania przed promieniowaniem UVB oraz UVA, a nawet przed podczerwonym promieniowaniem. Dzięki temu skóra oraz jej DNA jest zabezpieczona przed wszystkimi negatywnymi skutkami działania promieniowania słonecznego. Kosmetyk marki Lancester umieszczono w tubce o pojemności 125 mililitrów. Za takie opakowanie zapłacimy około osiemdziesięciu złotych.