Ręczny odkurzacz myjący Clatronic AKS 832

Małym, ręcznym odkurzaczem Clatronic AKS 832 z powodzeniem wyczyścimy kanapę, stół czy nawet samochodowe fotele. Ma on bowiem niedużą wagę i wymiary, a do tego wyposażony jest w mocny, litowo-jonowy akumulator oraz przewód pozwalający na podłączenie urządzenia do zapalniczki samochodowej. Warto korzystać z tej drugiej opcji, gdyż czas pracy na jednym ładowaniu to tylko 20 minut (akumulator ma pojemność 1 400 mAh).. Co ważne, odkurzacz jest w pełni bezpieczny, gdyż posiada specjalne zabezpieczenie przed przeciążeniem.

Na sucho i na mokro z odkurzaczem Clatronic AKS 832

W zależności od potrzeb, powyższym sprzętem możemy sprzątać zarówno na sucho, jak i na mokro. Czarno-srebrna obudowa wraz z umieszczonymi w niej zespołami waży zaledwie 1,13 kilogramów, więc nie jest zbyt ciężka. Produkt wyposażony jest w pojemnik do zbierania zanieczyszczeń, szczotkę, akumulator, ssawkę szczelinową oraz kartę gwarancyjną (gwarancja dwuletnia) i polskojęzyczną instrukcję obsługi.

Napięcie wspomnianego akumulatora to 12 volt. Czas jego ładowania do maksymalnego poziomu to 12 godzin. Nie zapomnijmy też o dokładnym filtrze, który możemy prać. Spytacie pewnie jeszcze o cenę wspomnianego urządzenia. W większości sklepów internetowych wynosi ona sto czterdzieści dziewięć złotych, a wiele punktów sprzedaży oferuje dodatkowo darmowy transport, więc zapłacimy tylko za sam odkurzacz.