Damskie buty do biegania BROOKS RAVENNA 6

Podczas biegania oprócz prawidłowej techniki najważniejsze jest dobre obuwie. To ono bowiem stabilizuje naszą stopę, chroniąc ją przed urazami. Warto więc zadbać o jak najlepsze buty, takie jak te Brook Ravenna 6. To damskie obuwie biegowe, którego nazwa inspirowana była jedną z najbardziej znanych biegowych ścieżek mieszczących się w Seattle.

Dla kogo buty BROOKS RAVENNA 6?

Przede wszystkim – dla kobiet. Po kolejne dla tych, którzy szukają dynamicznego, elastycznego obuwia biegowego z lekkim wsparciem. I po trzecie dla tych, którzy chcą posiadać buty dobre do biegania zarówno w mieście, jak i na leśnych ścieżkach. Co również ważne, przeznaczone są one dla użytkowniczek o stopach neutralnych i lekko pronujących.

Cholewka modelu BROOKS RAVENNA 6 wyposażona jest w meshowe elementy gwarantujące stopie odpowiednią wentylację. Z kolei zastosowanie gładkich, lekkich tkanin to trwałość oraz wygoda biegu, a także uniknięcie otarć i innego typu podrażnień. Jeśli chodzi o podeszwę, posiada on system DNA, który samodzielnie dopasowuję amortyzację do tempa biegu i rodzaju kroku biegowego. W środkowej części podeszwy znajdziemy termoaktywne materiały zapewniają odpowiednio sztywne wsparcie śródstopia i łagodzą odbicia co sprawia, że palce oraz przednia część stopy mogą bez przeszkód niezależnie działać. Z kolei warstwa zewnętrzna podeszwy to materiał bardzo odporny na ścieranie, wzmacniany biodegradowalną pianką.

 

Więcej o butach do biegania pisze zaprzyjaźniona strona DomowyFitness.pl Polecamy 🙂