Zestaw do jogi Gymbit

Jesteś początkującym joginem, który potrzebuje dobrego sprzętu by rozpocząć jogową przygodę? A może joga pasjonuje Cię już od dawna i własnie chcesz wymienić cały zestaw jogowy, który już swoje przeszedł? W obu tych wypadkach dobrą decyzją będzie zakup zestawu do jogi Gymbit, w skład którego wchodzą wszystkie przedmioty niezbędne do prawidłowego, bezpiecznego trenowania jogi. W internetowych promocjach zapłacisz za niego tylko około 200 zł, co licząc ewentualny zakup każdego z przyrządów osobno daje naprawdę atrakcyjną cenę.

Co składa się na zestaw Gymbit?

Pierwszym elementem, który znajdziemy w zestawie do jogi Gymbit, jest duża piłka, dzięki której poprawimy swoją gibkość, zadbamy o postawę ciała i równowagę oraz wzmocnimy mięśnie,w  tym mięśnie głębokie. Do piłki dołączono dopasowaną pompkę ręczną, przenosząc więc piłkę w inne miejsce będziemy mogli ją spakować do torby i napompować tam, gdzie chcemy.

Gdy przejdziemy do medytacyjnej części ćwiczeń, przyda się maska na oczy. Za zwiększenie stabilności i pomoc w rozciąganiu odpowiedzialne będą natomiast dwa klocki do jogi, które można umieszczać pod biodrami, rękami czy stopami. Dopełnieniem zestawu są wytrzymała, antypoślizgowa mata izolująca oraz guma pomocna przy zwiększaniu siły i zasięgu w różnych pozycjach. Jak więc widać, jedyne brakujące elementy do pełnego ćwiczenia jogi to koc i pas, które będziemy niestety musieli dokupić osobno. Ich ofert w sklepach internetowych jest jednak tyle, że nie powinniśmy mieć z tym najmniejszego problemu.