Uniwersalny inhalator medyczny dla dorosłych i dzieci

Little Doctor LD-207U to mobilny inhalator działający w technologii ultradźwiękowej. Jest to nowoczesny model inhalatora wykorzystujący technologię Mesh Technology oraz ultradźwiękowy generator częstotliwości. Takie niezwykłe połączenie umożliwia zastosowanie wielu wariantów lekarstw, w tym leków antybiotykowych czy wód mineralnych w zależności od preferencji i potrzeb użytkownika.

Funkcjonalny i wydajny

Inhalator dzięki specjalnej konstrukcji pozwala na zniwelowanie strat leków, a jego dodatkową zaletą jest niemalże bezgłośna praca. Inhalator jest niezwykle komfortowy i sprawdzi się nawet w przypadku śpiących dzieci. W komplecie z inhalatorem znajduje się pełen zestaw akcesoriów, a w tym trzy rodzaje masek, a do tego różne rodzaje złączek, ustniki, baterie czy torebka. Załączona instrukcja obsługi pomoże lepiej poznać pracę urządzenia. Produkt gwarantuje komfort użytkowania i został objęty trzyletnią gwarancją.

inhalator ultradźwiękowy

okazje.info.pl

Zalety inhalatora Little Doctor LD-207U

Jest to urządzenie o kompaktowych rozmiarach, pozwalające wykorzystać szerokie spektrum lekarstw jako roztworów inhalacyjnych – antybiotyków, antyseptyków, naturalnych wód mineralnych. Zapewnia zmniejszoną niemal do zera końcową objętość roztworu inhalacyjnego, co pozwala na oszczędzanie drogich lekarstw. Urządzenie może być zasilane zarówno podłączanym do gniazdka zasilaczem, jak i zwykłymi bateriami lub akumulatorami. Urządzenie działa prawie bezszumnie, zatem terapii można poddawać nawet śpiące dzieci. Podczas pracy urządzenie można nachylać do 45 stopni od osi pionowej.

Specyfikacja techniczna urządzenia

Wydajność otrzymania aerozolu wynosi do 0,28 ml/min, a głośność urządzenia to nie więcej niż 50 dB. Średnia wielkość cząstek aerozolu wynosi 5,8 m, a końcowa objętość roztworu inhalacyjnego to 0,5 ml. Objętość pojemnika na roztwór inhalacyjny wynosi 8 ml. Pobór mocy to 1,5 W. Typ zasilania to dwie baterie AA (LR6). Urządzenie jest leciutkie, waży zaledwie 300 g.