For Men – krem przeciw starzeniu się skóry DNAge

Krem na noc NIVEA VISAGE DNAge w opakowaniu o pojemności 50 ml to jeden z popularniejszych kremów dla mężczyzn, który docenili klienci porównywarki cen Okazje.info. NIVEA FOR MEN prezentuje innowacyjny produkt przeciw starzeniu się skóry dla mężczyzn, który redukuje zmarszczki oraz poprawia elastyczność skóry, pozostawiając ją gładką i pełną życia. Oparty jest o innowacyjną formułę z naturalną dla skóry kreatyną, aktywnym kwasem foliowym oraz systemem filtrów UVA /UVB.

Działanie kremu  na noc NIVEA VISAGE DNAge dla mężczyzn

Składniki aktywne zawarte w kosmetyku wspomagają naturalną odnowę komórek skóry, redukują zmarszczki i wygładzają skórę, poprawiają jej elastyczność, a także chronią DNA przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. Krem szybko się wchłania nie pozostawiając na twarzy tłustej warstwy, a w rezultacie stosowania skóra ma zdecydowanie mniej zmarszczek i zdrowo wygląda. 

krem dla mężczyzn na noc

okazje.info.pl

Wśród składników kremu należy wymienić przede wszystkim kwas foliowy, który jest głównym składnikiem w procesie odnowy komórek, będącym podstawą naturalnego odnawiania się DNA. Kwas foliowy występuje w formie naturalnej, w wielu owocach i warzywach, jak i syntetycznej. W preparacie znajduje się również kreatyna, która jest naturalnym źródłem energii i witalności dla wielu organów, również dla skóry. Kreatyna produkowana jest przez sam organizm, jednak z wiekiem w coraz mniejszym stopniu, dlatego konieczne jest również dostarczanie jej z zewnątrz. Producentem kremu jest NIVEA Polska S.A. Krem przeznaczony jest do cery tłustej, ma działanie przeciwzmarszczkowe i należy go stosować na noc.