Zegarek biegowy Garmin Forerunner 230 HR

Garmin Forerunner 230 HR to doskonały zegarek biegowy z GPSem oraz funkcjami smart zmierzy przebyty dystans, tempo, czas, tętno oraz pułap tlenowy, a dzięki opcjom online automatycznie prześle dane do serwisu Garmin Connect.

Pomiary i analiza online

Funkcje online to automatyczne przesyłanie danych do serwisu Garmin Connect, śledzenie wyników na żywo, podpowiedzi audio, powiadomienia z telefonu i udostępnianie danych w serwisach społecznościowych. Funkcja śledzenia aktywności zlicza kroki, dystans, kalorie i ilość snu w ciągu dnia, a z serwisu Connect IQ można pobierać pola danych, tarcze zegarka, widżety oraz różne przydatne aplikacje.

W ramach zegarka dostępna jest jego personalizacja – zarówno pod względem wyglądu, jak i rodzaju treningu, ponieważ każdy biegacz jest inny i ma inny cel i potrzeby. Dlatego można pobrać na zegarek zaawansowane plany ćwiczeń i treningów z serwisu Garmin Connect i osiągnąć założony cel. Można też personalizować pola danych, ściągnąć nowe tarcze zegarka, widżety, aplikacje – bezpłatnie w sklepie Connect IQ.

zegarek pulsometr Garmin

okazje.info.pl

Zegarek posiada budowany akcelerometr rejestruje dane dystansu i tempa podczas biegów na bieżni lub na torach wewnątrz pomieszczeń bez potrzeby inwestycji w oddzielny czujnik na nogę. Po bieganiu pełni funkcję monitora aktywności, zliczając kroki i kalorie przez cały dzień. Przypomina również o ruchu, jeśli siedzimy w miejscu przez więcej niż godzinę. Forerunner 230 korzysta z systemów satelitarnych GPS i GLONASS, dzięki czemu szybko i precyzyjnie ustala pozycję bez względu na to, czy znajdujemy się w gęstym lesie czy w pobliżu wysokich budynków. Kolorowy interfejs jest czytelny i wyświetla aktualną strefę tętna oraz liczbę uderzeń serca na minutę. Wymiary zegarka to 45 x 45 x 11,7 mm. Jego waga to 41 g. Zastosowano w nim baterię litowo-jonową, która działa do 5 tygodni w trybie zegarka, a w trybie treningu do 16 godzin.