Herbal Care krem odżywczy do rąk Siemię Lniane

Szorstkie, podrażnione dłonie? Teraz to nie problem. Specjalnie dla Ciebie marka Herbal Care stworzyła bowiem unikalny krem do rąk Siemię Lniane. Składnik ten, wraz z pozostałymi roślinnymi składnikami, intensywnie zmiękcza oraz regeneruje naskórek, zmniejsza poziom jego rogowacenia, a także działa kojąco na obecne już na dłoniach podrażnienia. W ten sposób już w krótkim czasie nasza skóra staje się ponownie gładka, miękka i nawilżona, a do tego odbudowują się i wzmacniają nasze paznokcie.

Krem Herbal Care siemię lniane – dobro z natury

Producent w stworzenie opisywanego kremu włożył całą swoją wiedzę i doświadczenie oparte na bogatej, zielarskiej tradycji rozwijanej przez wieki. Użytkownik może być więc pewien doskonały ch rezultatów.

W zależności od potrzeb naszej skóry dłoni, możemy skorzystać także z innych kremów do rąk marki Herbal Care. Są to między innymi kremy Dzika Róża, Oliwka czy Szałwia. Nie dość, ze są one naturalne i w pełni skuteczne, to jeszcze oszałamiająco pachną. Będziemy więc z radością używać tych kosmetyków, a każdy wkoło będzie się pytał nas skąd mamy tak cudnie pachnący krem.I na koniec ostatnia ważna rzecz, czyli koszt zakupu. Jedna tubka, czyli sto ,mililitrów kremu, to koszt niecałych siedmiu złotych.