Rehabilitacyjno-gimnastyczne urządzenie Apollo marki Kettler

Urządzenie do ćwiczeń i rehabilitacji Apollo od Kettler, które można kupić np. tutaj, należy do podstawowej grupy sprzętu sportowego i rehabilitacyjnego tej marki z przeznaczeniem do użytku domowego. Spełnia surowe normy najwyższej klasy A dla urządzeń przeznaczonych do zastosowań nieprofesjonalnych. Urządzenie ma trzy lata gwarancji producenta, a także możliwość z korzystania z odpłatnego serwisu pogwarancyjnego bądź możliwości zakupu części zamiennych.

urządzenie rehabilitacyjne do ćwiczeń

okazje.info.pl

W urządzeniu perfekcyjnie współgra elektronika, mechanika i ergonomia. Urządzenie posiada ergometr z nowej generacji, e-sys, odznaczający się maksymalną precyzją, perfekcyjną ergonomią, innowacyjną elektroniką treningową, wzorem wskazującym kierunek i nadzwyczaj opływową konstrukcją. Wszystkie modele są ustawione elektronicznie, wyposażone w indywidualny certyfikat kontroli. Odznaczają się precyzyjnym sterowaniem obciążenia i wysoką dokładnością wskazań w pełnym zakresie obciążenia. Odpowiadają one wysokim wymaganiom normy DIN EN 957 – 1/5, klasy A, najwyższej klasie dokładności dla urządzeń domowych.

Funkcjonalność urządzenia treningowego

Urządzenie posiada proste w obsłudze menu, a zastosowana elektronika gwarantuje sportowo-naukowe programy treningowe, klarowną graficzną prezentację i dobrą czytelność wszystkich ważnych dla treningu danych. Kierownica ma możliwość regulacji wysokości i pochylenia. Jest też możliwość szybkiej regulacji wysokości siodła, które jest żelowe. Maksymalne obciążenie Apollo to 110 kg. Wymiary rozstawionego urządzenia to długość 150, szerokość 85 i wysokość 226 cm.