Na wycieczkę z pupilem – plecak do noszenia zwierząt

Outdoor Kangaroo marki Hunter  to praktyczny plecak z możliwością regulacji długości pasów, z wyściełanym podłożem i bocznymi kieszeniami, pasem mocującym z karabińczykiem. Przeznaczony jest dla małych psów do 6 kg oraz kotów.

Na wędrówkę z psem

Plecak idealnie nadaje się do wędrówek, podróży czy chociażby wizyt u weterynarza. Plecak Hunter Rucksack Outdoor Kangaroo sprawi, że nasz zwierzak będzie zawsze z nami, a my będziemy mieli wolne ręce. Zaletą plecaka jest wygoda jego noszenia, a dodatkowym plusem jest to, że zawsze będziemy mieć wolne ręce. Wyściełane szelki i pas mocujący na brzuch posiadają możliwość indywidualnej regulacji długości, zatem możemy dopasować go do swoich potrzeb.  W razie potrzeby można także nosić plecak na plecach, jeśli pies jest do tego przyzwyczajony i mamy pewność, że nie wyskoczy z plecaka.

plecak do transportu zwierząt

okazje.info.pl

Plecak Hunter Rucksack Outdoor Kangaroo posiada wiele praktycznych zastosowań. Ma wszyty zamek i można zapiąć jego części boczne, zwiększając jednocześnie jego wysokość. W bocznych kieszeniach można umieścić przysmaki, zaświadczenia o szczepieniu czy inne dokumenty psa. Wewnątrz plecaka znajduje się krótka smycz zakończona karabińczykiem, dzięki czemu pies nie wyskoczy z plecaka w trakcie spaceru. Dla wygody pupila podłoże plecaka zostało miękko wyściełane, dzięki czemu pies wygodnie się ułoży. Plecak Hunter Outdoor Kangaroo jest przeznaczony dla małych psów o wadze do 6 kg i można go prać w temperaturze do 30 stopni Celsjusza. Jakość plecaka idzie w parze z atrakcyjnym designem i bezpieczeństwem użytkowania. Wymiary plecaka to 30 x 20 x 35 cm.