Blue Light Teeth Whitening od Rio

Ze zdrowiem wiążą się zadbane i piękne zęby. Ale nawet te najzdrowsze i najbardziej równe nie będą ozdoba naszego uśmiechu, jesli będą miały szary lub żółty odcień. Dlatego jeśli nasze zęby nie są wystarczająco białe, możemy pokusić się o użycie RIO Blue Light Teeth Whitening czyli urządzenia do wybielania zębów w warunkach domowych.

Jak działa Blue Light Teeth Whitening?

Prezentowane urządzenie wykorzystuje technologię niebieskiego światła stosowaną podczas profesjonalnych zabiegów wybielających zęby w gabinetach dentystycznych. Dzięki temu pozwala skutecznie i w prosty sposób wybielić zęby, bez konieczności korzystania z usług dentysty.W większości przypadków już po pierwszym wykonanym zabiegu można dostrzec zauważalne rezultaty, a dzięki temu, że urządzenie wykorzystuje profesjonalną technologię stosowaną w gabinetach dentystycznych już po pierwszych sesjach zęby mogą być jaśniejsze nawet o kilka odcieni. Zęby oraz przebarwienia różnią się od siebie, dlatego też naturalną sprawą jest to, że jedne przebarwienia znikają już po pierwszym zabiegu, a inne dopiero po serii zabiegów.

urządzenie do wybielania zębów

okazje.info.pl

Zalety urządzenia

Rio Blue Light jest urządzeniem bezpiecznym, dlatego podczas jednej sesji wybielania zabieg można powtórzyć trzykrotnie, a w razie potrzeby, przy bardzo silnych przebarwieniach, można powtarzać sesje wybielania nawet codziennie. Formuła żelu wybielającego została opracowana tak, aby jak najlepiej minimalizować podrażnienia, a niebieskie światło emitowane przez urządzenie jest całkowicie bezpieczne dla zębów i dziąseł. Gdy osiągniemy już zadowalający efekt, zabiegi można powtarzać tak często, jak będzie to konieczne. Czas pomiędzy zabiegami jest zależny od wieku oraz diety użytkownika, jednak najczęściej zabieg wystarczy powtarzać raz w miesiącu. Stosowanie Blue Light jest bardzo wygodne i sprowadza się do kilku prostych kroków.