Okulary przeciwsłoneczne dla aktywnych

Okulary przeciwsłoneczne THF10 Photochromic od Selev to idealna propozycja dla osób aktywnych fizycznie, które poszukują odpowiednich, wygodnych i skutecznych okularów do zadań specjalnych. Wysokiej klasy okulary przeciwsłoneczne Selev THF10 Photochromic posiadają wiele dodatkowych właściwości, dzięki czemu posłużą nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach pogodowych.

Właściwości okularów

Okulary przeciwsłoneczne Selev THF10 Photochromic posiadają fotochromowe i poliwęglanowe soczewki. Ale to nie jedyny ich atut – mają bardzo wytrzymałe oprawki, wyprofilowane z myślą o wygodzie konsumenta. Mają wyraźnie zaokrąglony kształt, który wspaniale dopasowuje się do twarzy. Producent pamiętał o szczegółach, czego dowodem jest obecność antypoślizgowych nosków z możliwością regulacji, dzięki czemu użytkownik z łatwością może dopasować je do kształtu nosa. To powoduje, że okulary pozostają na swoim miejscu, nawet wtedy, gdy na skórze pojawią się pierwsze krople potu.

okulary sportowe

okazje.info.pl

Okulary przeciwsłoneczne Selev nie tylko znakomicie chronią oczy przed promieniami słońca, ale także zabezpieczają przed wiatrem, zatem sprawdzą się również zimą, w trakcie uprawiania różnych sportów. Posiadają praktyczne etui wykonane z mikrofibry. Również końcówki zauszników są pokryte warstwą antypoślizgową. Soczewki mają charakter fotochromowy.