Nowoczesna i stylowa maszynka do strzyżenia Moser LI+PRO 1884

Moser LI+PRO 1884 to nowoczesna, o niezwykle stylowej formie maszynka do strzyżenia, która znalazła się w rankingu popularności takich produktów według Okazje.info

Piękna i funkcjonalna

Maszynkę charakteryzuje najwyższa, profesjonalna jakość i niemiecka precyzja wykonania, a to wszystko pociąga za sobą komfort użycia. Maszynka została wyposażona w nowoczesny akumulator litowo-jonowy, a także silnik sterowany mikroprocesorem, który zapewnia stałą moc urządzenia podczas strzyżenia, niezależnie od poziomu baterii czy rodzaju włosów. Maszynka może być zasilana zarówno sieciowo, jak i akumulatorowo, przy czym ładownie akumulatora trwa zaledwie 45 minut co wystarcza z kolei na 75 minut pracy bezprzewodowej. Maszynka wyposażona jest w wielostopniowy wskaźnik naładowania akumulatorka.

maszynka do strzyżenia

okazje.info.pl

Maszynkę Moser LI+PRO 1884 wyposażono w ostrze tnące ze stali nierdzewnej Magic Blade II, które pozwala na strzyżenie blisko skóry, gwarantuje precyzyjne i wyraźne kontury. Maszynka jest bardzo wygodna w użyciu, posiada ergonomiczny kształt, jest cicha i lekka, ponieważ waży tylko 265 g. W zestawie otrzymamy:

  • podstawkę pod maszynkę,
  • sześć nakładek na ostrze umożliwiających różną długość cięcia,
  • pędzelek do czyszczenia
  • oliwkę do konserwacji urządzenia.

Ostrze Magic Blade II ma szerokość 46 mm. Można regulować długość cięcia w pięciu zakresach, przy czym maksymalna długość strzyżenia to 5 mm, a minimalna – 0,7 mm.