Uniwersalne rowery miejskie

Już czuć w powietrzu pierwsze oznaki zbliżającej się wiosny i zaczynamy myśleć o sezonie rowerowym. Dzisiaj kilka propozycji damskich rowerów miejskich różnych producentów, które są nie tylko funkcjonalne, ale i bardzo ładne, w bogatej kolorystyce.

Rower Merida Classicway 

To propozycja na aluminiowej ramie w rozmiarach 43 i 46 cm. Zastosowano tu widelec Unicrown, siedem przerzutek marki Shimano i aluminiową kasetę Nexus 19T. Koła mają rozmiar 28″. Hamulce z przodu to V-brake, a z tyłu torpedo. Kierownica ma styl retro i wykonana jest ze stali 580, mostek aluminiowy.

damski rower miejski

okazje.info.pl

Rower Romet Cameo

Romet Cameo to model z 2016 roku na kołach rozmiaru 28 cali. Jest to stylowy rower miejski zbudowany na niezwykle trwałej i bardzo wytrzymałej ramie ze stali, o konstrukcji ułatwiającej zsiadanie i wsiadanie, czy chociażby jazdę w sukience. Duże koła pomagają uzyskać większą prędkość i świetnie sprawdzą się podczas długich wycieczek przez miasto, a dodatkowym atutem są trzybiegowe przerzutki marki Shimano oraz wyposażenie w błotniki i praktyczny bagażnik, które wraz z kompletem oświetlenia i i hamulcami bębnowymi i Torpedo, gwarantują komfort oraz bezpieczeństwo niezależnie od warunków na drodze. Rozmiar ramy to 19 cali. 

damski rower miejski

okazje.info.pl

Rower LeGrand Virginia 1 

Jest to miejski rower na stylowej ramie a la holenderka z typowym miejskim wyposażeniem czyli błotnikami, tylnym bagażnikiem, podpórką i dzwonkiem. Taki zestaw akcesoriów zapewnia komfort i funkcjonalność w mieście. Virginia 1 Le Grand to rower, w którym osprzęt został maksymalnie uproszczony minimalizując konieczność ewentualnych wizyt w serwisie. Rama i widelec są stalowe, rozmiaru 28 cali. Hamulec przedni jest stalowy, Calliper, a tylny Torpedo. Rower waży około 16 kg. Jest to rower jednobiegowy.

damski rower miejski

okazje.info.pl