Mikrodermabrazja diamentowa BN-N95 od Beauty System

Mikrodermabrazja diamentowa BN-N95 od Beauty System to nowoczesny sprzęt kosmetyczny, który pozwoli przeprowadzać zabiegi kosmetyczne i terapeutyczne w salonie kosmetycznym. Urządzenie kosmetyczne Mikrodermabrazja Diamentowa 5w1 BN-N95 wykonuje aż pięć zabiegów:

  • mikrodermabrazję diamentową,
  • ultradźwięki,
  • peeling kawitacyjny,
  • Hot-Cold,
  • Photon Theraphy.

Oprócz znakomitych parametrów technicznych, aparat charakteryzuje atrakcyjny designe. Urządzenie kosmetyczne Mikrodermabrazja Diamentowa 5w1 BN-N95 posiada bardzo funkcjonalny i łatwy w obsłudze panel LCD. W skład zestawu wchodzą dwa pióra do mikrodermabrazji i osiem końcówek diamentowych oraz jedna gładka do masażu, końcówka do ultradźwięków, Skin Scrubber  do peelingu kawitacyjnego.

Czym jest mikrodermabrazja?

Technikę dermabrazji mikrokrystalicznej opracował dwadzieścia lat temu włoski inżynier Florence Mattioli i początkowo wykorzystywana była wyłącznie w gabinetach dermatologicznych. Technika ta stopniowo zaczęła zdobywać popularność w salonach kosmetycznych i określana jest mianem najlepszej metody na piękno poprzez medycynę. Przez kilka lat technikę dermabrazji mikrokrystalicznej doskonalono w Europie. Prezentowany aparat do dermabrazji diamentowej jest twórczym udoskonaleniem dermabrazji mikrokrystalicznej.

aparat do mikrodermabrazji

okazje.info.pl

Dermabrazja diamentowa to bezinwazyjny zabieg wygładzania skóry przy użyciu sterylnych ostrzy diamentowych, które ścierają wierzchnią warstwę skóry. Starte resztki, brud i martwy naskórek są automatycznie odsysane. Taki zabieg pozwala usunąć złuszczenia, nierówności, skazy, zmarszczki oraz niepożądane przebarwienia skóry. Umiarkowane użycie dermabrazji diamentowej w połączeniu z kosmetykami przenikającymi głęboko przez naskórek do warstwy skóry właściwej pomaga uzupełnić poziom naturalnych składników odżywczych, przywrócić aktywność skóry i ją wzmocnić. Skóra po zabiegu dermabrazji mikrokrystalicznej jest zazwyczaj zdrowa, lśniąca i piękna.

Ultradźwięki

Z kolei funkcja ultradźwiękowa wykorzystuje wibracje ultradźwiękowe o częstotliwości miliona drgań na sekundę (1,5 MHz). Fala ultradźwiękowa stymuluje tkankę i poprawia przenikalność błon dla kolagenu, wygładzając zmarszczki, eliminując linie i ujędrniając skórę, co nadaje jej młodszy i zdrowszy wygląd. Ultradźwięki wytwarzają ciepło pochodzące z tarcia, które poprawia cyrkulację krwi, odpręża mięśnie i pomaga rozbijać cellulit, usuwając nadmiar tłuszczu.