Dlaczego mężczyźni kochają zołzy?

Dlaczego mężczyźni kochają zołzy to książka autorstwa Sherry Argov, wydana nakładem +J Gruner+Jahr PL. Ma oprawę broszurową, 224 strony oraz format 200 x 140 mm.

Kim jest tytułowa zołza?

Tytułowa zołza to superkobieta, a nie jędzą czy okropny babsztyl. To kobieta niezależna, która będąc w związku z mężczyzną, nigdy nie przestaje być sobą. Ma poczucie humoru i życzliwy charakter, a do tego nie kłamie, nie prowadzi gry i nie manipuluje oraz zna swoją wartość. Mówi, co myśli, i robi, co chce, a ta jej niezależność i zadziorność pociąga mężczyzn i podnosi temperaturę związku. Książka o tym przewrotnym tytule to złote zasady atrakcyjności, które warto poznać. Przede wszystkim trzeba się cenić wysoko, a on uwierzy, że jesteśmy jego wygraną na loterii. Seks i magiczna iskra to nie jedno i to samo. Kiedy jest ta niezaprzeczalna iskra, nie ma mowy o konkurencji. Mężczyźni nie reagują na słowa, a na brak kontaktu. Związek, w którym nadmiernie się staramy, prawdopodobnie jest do niczego. Kiedy coś jest dobre, wydaje się łatwe i nie czujesz się tym umęczona, a najatrakcyjniejszym przymiotem człowieka jest jego własna godność.

poradniki dla kobiet

okazje.info.pl

Czego dowiemy się z książki?

„Dlaczego mężczyźni kochają zołzy” to nieoceniona pomoc dla kobiet i świetna rozrywka, bo ten zabawny poradnik, odkrywa tajemnice relacji damsko-męskich i pomoże nam ułożyć związki z mężczyznami na całkiem nowych zasadach. Zastosowanie reguł atrakcyjności przez superkobiety to klucz do wspaniałej miłości. Sherry Argov to autorka bestsellerowych poradników Dlaczego mężczyźni kochają zołzy i Dlaczego mężczyźni poślubiają zołzy. Wystąpiła w wielu znanych programach telewizyjnych, a jej książki, wydane w ponad 30 językach we wszystkich częściach świata, doczekały się uznanej przez krytyków adaptacji teatralnej. Publikowano je w ponad 50 magazynach, włączając Cosmopolitan, Elle, Glamour, Esquire i People.