Nowoczesny i użyteczny osuszacz powietrza FreshAir iQUBE

Świeże, czyste powietrze, z małą ilością kurzu i roztoczy, bez zbędnej wilgoci to podstawa w każdym domu, a już szczególnie tam, gdzie są dzieci. W rankingu porównywarki Okazje.info znalazło się wiele modeli osuszaczy powietrza, które umożliwią uzyskanie i utrzymanie takiego powietrza w każdym mieszkaniu czy domu. Naszą uwagę przykuł szczególnie model FreshAir iQUBE, który w prezentowanym rankingu znalazł się na drugim miejscu.

Nowoczesny i użyteczny FreshAir iQUBE

iQUBE to osuszacz powietrza, który ma nowoczesny wygląd oraz niewielkie rozmiary. To sprawia, że urządzenie cieszy się dużą popularnością wśród kupujących. Osuszone powietrze to lepsze zdrowie, a co za tym idzie – lepsze samopoczucie. Zmniejsza też ryzyko zachorowań w szczególności przeziębień i alergii, poprawia komfort przebywania w każdym pomieszczeniu i zapewnia przyjemny zapach. Osuszanie odbywa się na zasadzie technologii Peltiera, co oznacza bardzo cichą pracę bez hałaśliwego kompresora. Nie musimy też kupować wkładów ani proszków, wystarczy urządzenie podłączyć do prądu. Osuszacz posiada łatwy do czyszczenia, wyjmowalny zbiornik na wodę – wystarczy opróżnić pojemnik z wodą.

osuszacz powietrza

okazje.info.pl

Osuszacz redukując nadmiar wilgoci, zapobiega nadmiernemu rozwojowi roztoczy, bakterii, wirusów i grzybów, a jego regularne używanie zapewnia zdrowy klimat w mieszkaniu i zmniejsza ryzyko zachorowań. Pozwala również zredukować pierwsze przyczyny powstawania takich schorzeń jak alergia, astma oraz reumatyzm. Osuszacz ma bardzo małe rozmiary na co pozwala zastosowanie nowoczesnej technologii. Zajmuje mało miejsca, a do tego ma elegancki i nowoczesny wygląd. Nowoczesny design sprawia, że osuszacz można postawić w każdym miejscu i będzie ozdobą pomieszczenia. Jest też prosty w obsłudze – wystarczy włączyć jeden przycisk i osuszacz już pracuje, a jego praca jest cicha – głośność poniżej 40 dB. Dzięki temu nie zakłóci on spokojnego snu dziecka. Jest energooszczędny – pobór mocy wynosi tylko 60 Watt. Zbiornik na wodę ma pojemność 500 ml. Osuszacz podczas swojej pracy zbiera całą wilgoć z pomieszczenia do specjalnego zbiorniczka, a jeśli zbiorniczek napełni się, urządzenie poinformuje nas o tym poprzez zpalenie specjalnej kontrolki i osuszacz automatycznie wyłączy się. Dzięki osuszaczowi zyskamy zdrowe powietrze bez wilgoci, która powoduje rozwój różnego rodzaju chorób. Urządzenie dedykowane jest do pomieszczeń o powierzchni do 35 m 2. Optymalna wydajność to 250 ml na dzień, przy temperaturze 30 stopni Celsjusza i wilgotności względnej powietrza 80%.