Listopadowy ranking termometrów

W okresie nasilonych przeziębień i zachorowań na różnego typu choroby górnych dróg oddechowych, czyli od jesieni do wczesnej wiosny, przydatnym akcesorium w domu będzie termometr do pomiaru temperatury ciała. Szczególnie, jeśli w domu są dzieci lub osoby starsze, bardziej podatne na tego typu zachorowania. Oto, które termometry cieszyły się największą popularnością wśród klientów porównywarki Okazje.info.pl .

Microlife NC 150

Jest to w pełni higieniczny termometr bezdotykowy – wysokiej jakości urządzenie, które jest zgodne z międzynarodowymi standardami. Termometr jest zawsze precyzyjny i prawidłowy wynik nie jest zależny od zewnętrznych źródeł ciepła. Urządzenie samo sprawdza się po każdym uruchomieniu, co zapewnia zawsze dobry odczyt i pomiar. Sprzęt jest gotowy do pomiaru w kilka sekund. Innowacyjna technologia pozwala na bezpieczny pomiar przy użyciu promieni IR, dzięki czemu termometr jest całkowicie higieniczny, ponieważ nie wymaga dotykania mierzonego obiektu. Pomiar jest dostępny w kilka sekund. Szeroki zakres pomiarowy oznacza, że można go używać do pomiaru temperatury ludzkiego ciała, a także i sprawdzania innych rzeczy, jak temperatura mleka w butelce czy wody do kąpieli dziecka.

termometr bezdotykowy

okazje.info.pl

Termometr bezdotykowy na podczerwień HM-668B od Intec Medical

Termometr jest zbudowany w sposób, który pozwala na mierzenie temperatury przy wykorzystaniu podczerwieni. Po skierowaniu termometru w stronę czoła, można szybko i dokładnie zmierzyć temperaturę ciała. Przy pomocy jednego przycisku użytkownicy mogą uzyskać dokładny odczyt w ciągu jednej sekundy. Termometr mierzy również temperaturę przedmiotów, pokarmów czy cieczy. Jest higieniczny, bezpieczny i ekonomiczny, pozwala na pomiar temperatury u niemowląt – bez dotykania, budzenia czy rozbierania, przez co jest wygodny dla użytkownika. Dostępny jest tryb pomiaru temperatury ciała i przedmiotów – przełączenie trybu następuje za pomocą jednego guzika. Zakres pomiaru: temperatury ciała to 35,5-42,9°C, a temperatury powierzchni 0-118°C. Termometr wyłącza się automatycznie po trzydziestu sekundach.

termometr bezdotykowy

okazje.info.pl

Termometr bezdotykowy mówiący

Taki wielofunkcyjny, elektroniczny termometr jest idealny do każdego domu. Zapewnia pełne bezpieczeństwo, szybkość odczytu i wysoką dokładność podczas pomiaru temperatury.Posiada dwa tryby pomiaru temperatury – na czole lub w uchu i jest specjalnie zaprojektowany, aby ułatwić mierzenie temperatury dziecku. Posiada wbudowaną mini latarkę LED w takim miejscu, aby pozwolić na pomiar temperatury w porze wieczornej bez zapalania światła i bez narażania na obudzenie pociechy. Czas pomiaru wynosi dwie sekundy. Wystarczy zdjąć lub założyć osłonę na sondę aby zmienić automatycznie sposób pomiaru temperatury. Bardzo praktyczna funkcja to tryb oszczędnościowy – po minucie bezczynności urządzenie wyłączy się automatycznie. Posiada nadająca się do mycia końcówkę sensora. Producentem termometru jest marka Atrix.

termometr bezdotykowy

okazje.info.pl