Peeling solny Lemongrass & Pineapple

Marka Stara Mydlarnia zawsze kojarzyła mi się z wyszukanymi kosmetykami, które nie tylko doskonale pielęgnują skórę, ale przede wszystkim niesamowicie pachną. Nie inaczej jest w przypadku peelingu solnego Lemongrass & Pineapple, który stworzony został na bazie trawy cytrynowej i ananasa oraz soli z Morza Martwego. Jak dla mnie jest to połączenie zachwycające, którego już nigdy nie wypuszczę ze swojej łazienki.

Home Spa- Lemongrass&Pineapple Peeling solny 250 ml

Jak działa peeling Lemongrass & Pineapple?

Zadaniem peelingu do ciała Lemongrass & Pineapple jest wygładzenie naszej skóry, ujędrnienie jej oraz usunięcie zbędnego, martwego już naskórka. Poza tym stosując regularnie wspomniany kosmetyk Starej Mydlarni rozjaśnimy i oczyścimy skórę, skutecznie pobudzając jej krążenie. Ale to nie koniec. Lemongrass & Pineapple to bowiem także ochrona przed wysuszeniem skóry oraz ułatwienie jeśli chodzi o przyswajanie składników odżywczych zawartych w tym oraz innych stosowanych kosmetykach.

A do tego zapach! Słodkie, egzotyczne ananasy oraz pełna ożeźwienia trawa cytrynowa. To musi odprężać i relaksować! A odprężenie w kąpieli ważne jest jak nigdzie indziej przecież. Jedno opakowanie peelingu solnego Lemongrass & Pineapple zawiera 250 mililitrów kosmetyku. Jeśli zdecydujemy się na jego zakup, będziemy musieli zapłacić około 22 złotych. Ten i wiele innych peelingów do ciała znajdziecie w rankingu Okazje.info.