Trekkingowe sandały Dauntless marki Keen

Szukasz trekkingowych sandałów, któe rónie dobrze co w górach będą się prezentowały na miejskich chodnikach? Mamy coś specjalnie dla Ciecie! To sandały Daunttess wyprodukowane przez firmę Keen. Ich stylowa, skórzana konstrukcja sprawia, że przydadzą Ci sie one przy wielu okazjach, pasując zarówno do sportowych, ja i casualowych kreacji.

4

Sandały Dauntless wykonane są z naturalnej skóry – zrobiono z niej zarówno wyściółkę, jak i materiał zewnętrzny oraz wewnętrzny. Z kolei podeszwa ro guma o wysokiej odporności na ścieranie i elastyczności, która dobrze amortyzuje stopę. Jeden z górnych pasków – błękitny – to z kolei mocny elastyczny materiał, dzięki któremu but stabilnie trzyma się stopy, idealnie dopasowując do jej kształtu. Dzięki niemu także modelu nie musi posiadać zapinania – jest on tylko wsuwany na stopę.

Opisywane buty nie posiadają obcasów, a ich wkładka jest specjalnie konturowana. Ich kolorystyka utrzymana jest w tonacji czarno-brązowo-błękitnej, idealnej do letnich kreacji. Przeznaczeniem produktu jest turystyka piesza, dlatego też producent szczególny nacisk położył na wytrzymałość butów oraz ich wygodę, co z pewnością docenimy podczas długich marszów.