Onplola – klasyczny stanik sportowy od Only Play

Wiosna w pełni, największy więc czasa zabrać się za wracanie do właściwej formy. Bieganie, fitness, siłownia, a może sporty walki? Bez względu na to, jaki sport dla siebie wybierzesz, zawsze będzie Ci potrzebny dobry stanik sportowy. Twój biust musi bowiem nawet podczas treningu ładnie wyglądać, a poza tym być dobrze podtrzymany podczas energicznych ruchów. Jeśli lubisz klasyczne rozwiązania w ubiorze – proponujemy Ci stanik sportowy Onplola od marki OnlyPlay.

4

Rozmiary, w jakich można kupić stanik Onplola, to od XS do XL. Produkt ma elastyczną konstrukcję, więc łatwo dopasować go do swojego rozmiaru. Omawiany model wykonano z mocnego dżerseju (dokładny skład ro 86% poliamidu i 14% elastanu) w kolorze czarnym lub różowym (do wyboru, w zależności od gustu klientki).

Dekolt produktu jest okrągły, wycięty dość głęboko. Głębokość jest jednak taka, by każda z pań czuła się komfortowo. Na materiale nadrukowano napis z nazwą marki. Co ważne, producent zaleca by stanika nie suszyć w suszarce bębnowej. Prać należy go w pralce automatycznej lub ręcznie, nie przekraczając 30 stopni jeśli chodzi o temperaturę wody.

Omawiany, klasyczny stanik sportowy od Only Play można kupić już za niecałe 80 zł. Jak na produkt sportowy jest to naprawdę niezła cena. Spójrz także na zaprzyjaźnioną stronę fitmodna.pl. Znajdziesz na niej przydatny wpis pt. „Jak dobrać odpowiedni stanik sportowy”, z którego pomocą wybierzesz idealny model dla siebie.