Maseczki do twarzy L’biotica – domowe SPA

Znasz markę L’biotica? To polska firma, która zajmuje się produkcją kosmetyków i dermokosmetyków. Obecna jest na naszym rynku już od ponad 10 lat i znakomicie wie, jak pomóc skórze się zregenerować. Produkty marki zdobyły ogromną popularność, głównie ze względu na ich naturalność oraz skuteczność. Są przede wszystkim nowoczesne, można znaleźć je w najlepszych drogeriach, ale także i aptekach. Wśród szerokiej oferty firmy znaleźć można znakomite maski do twarzy o różnych właściwościach.

Maseczka hialuronowa

Maska hialuronowa L’biotica to specjalna maseczka do twarzy, która dostępna jest w postaci nasączonej tkaniny. Zawiera kwas hialuronowy, który znakomicie nawilża, regeneruje skórę, a dodatkowo ma właściwości odmładzające. Hamuje powstawanie zmarszczek, dzięki czemu wyglądamy znacznie lepiej. Kosmetyk wnika w głąb skóry, a dodatkowo pozwala zapobiec procesom starzenia się skóry.

L’biotica maseczka hialuronowa

Źródło: L’biotica

Maseczka zapewnia sprężystość oraz blask, a dodatkowo nawilża skórę. Zapewnia uczucie świeżości, a jednocześnie jest idealna dla osób, które cierpią na przesuszającą się skórę, potrzebującą natychmiastowego nawilżenia.

Maska aloesowa

Maseczka aloesowa również dostępna jest w formie nasączonego materiału, ale jej główną zaletą jest oczyszczanie twarzy. Posiada jedyną w swoim rodzaju formułę, bazującą na naturalnych składnikach. Dzięki temu skóra pozostaje czysta, dogłębnie nawilżona, a jednocześnie gładka. Materiał dodatkowo nasączony został sokiem z aloesu.

L’biotica maseczka aloesowa

Źródło: L’biotica

 

Maseczka posiada właściwości bakteriobójcze, a dodatkowo wnika w głąb porów. Świetnie regeneruje skórę, zmiękczając ją – dzięki temu wyglądamy promiennie, zdrowo i witalnie.

Maska witaminowa C+E

To niezwykła maseczka, która zawiera szereg aktywnych witamin wspomagających piękny wygląd naszej skóry. Wykonana jest w formie nasączonej tkaniny, którą nakłada się na twarz. Jej głównym zadaniem jest wzmocnienie skóry, a dodatkowo redukcja zmarszczek.

L’biotica maseczka witaminowa

Źródło: L’biotica

Maseczka intensywnie nawilża skórę, a przy tym posiada szereg witamin, jak witamina C, która jest niezbędna dla powstawania kolagenu. Dzięki temu cera lepiej się prezentuje, jest bardziej napięta i znakomicie wygląda. Zawarta w maseczce witamina E ma właściwości przeciwzmarszczkowe, dzięki czemu uzyskujesz efekt naturalnego liftingu bez konieczności użycia skalpela!