Pij wino – będziesz szczuplejsza!

Kto, by pomyślał, ale wino to coś, co może nas skutecznie odchudzić. Wystarczy postawić na odpowiednią dietę, która wykluczy wszystko to, co niezdrowe – jak pizza czy burgery. Na co przede wszystkim postawić? Na wino, które jest jedynym alkoholem mogącym nas nieco odchudzić! Spójrz, jak sobie radzić z nadmiernymi kilogramami.

Dieta z winem w tle

Jeśli nie potrzebujesz pozbywać się zbyt wielu kilogramów, a jedynie chcesz polepszyć swój wygląd to sprawdź naszą dietę. Nie musisz całkowicie rezygnować z tego, co uwielbiasz. Alkohole są kaloryczne, zwłaszcza te w słodkim, uroczym wydaniu. Jeżeli już masz okazję i chęć do skosztowania alkoholu, to wybierz te mało słodkie wersje. Zamiast wybierać kolorowe drinki – postaw na czystą wódkę. Dlatego też najlepsze i najzdrowsze będzie wytrawne wino czerwone.

Female take wine glass on dark toned table

Jest ono znacznie mniej kaloryczne od np. wina białego. Dodatkowo pite w niewielkich ilościach ma naprawdę znakomity wpływ na nasze zdrowie. Pite w niewielkich ilościach wspomaga trawienie, zapobiega odkładaniu się tłuszczu w organizmie, a dodatkowo zawiera szereg przeciwutleniaczy. Pamiętaj jednak o tym, by nie przesadzić z ilością.

Dieta może wiele zdziałać

Pamiętaj, żeby nie przesadzić – 6 czy 7 kieliszków idealnie się sprawdzi, jednak nie pite w ciągu jednego dnia, a codziennie po jednym do obiadu.  Co dalej? Lubisz owoce – zrezygnuj z nich po 18:00, ponieważ zawierają wiele cukru, a niestrawiony uwielbia odkładać się w naszym ciele. Co ponadto? Całkowicie odstaw słone przekąski, jak chipsy, krakersy czy paluszki. Przerzuć się na zdrowy styl życia. Cuda może zdziałać sport – nawet pół godziny spaceru dziennie będzie znakomitą odskocznią od rzeczywistości i świetnie wpłynie na Twój organizm! Jeżeli nie wiesz, co zrobić – idź na siłownię! Pół godziny ćwiczeń na bieżni sprawi, że będziesz wyglądać wspaniale. Możesz także zakupić urządzenie
do swojego domu, np. na Okazje.info: http://www.okazje.info.pl/sport-i-hobby/bieznie-
treningowe/ranking.html