Idealny pomocnik w domu – steamer PHILIPS GC430/05

Kompaktowy i efektywny Steamer PHILIPS GC430/05

Steamer PHILIPS GC430/05 to niewielki, a jednocześnie bardzo efektywny steamer do ubrań z linii CompactTouch, który został zaprojektowany z myślą o połączeniu silnego strumienia pary i bardzo kompaktowych rozmiarów, aby można było bez kłopotu odświeżyć ubrania. Silny, ciągły strumień pary wypuszczany przez steamer umożliwia łatwe usuwanie zagnieceń w zaledwie kilku ruchach. Posiada trzy poziomy strumienia pary, w tym tryb EKO. Można zatem ustawić preferowany poziom strumienia pary, aby uzyskać optymalne rezultaty na różnych rodzajach tkanin. Tryb EKO pozwala zaoszczędzić energię przy jednoczesnym zachowaniu tej samej efektywności użytkowania. Zintegrowane opakowanie
ułatwia przechowywanie, a kompaktowa konstrukcja ze zintegrowanym opakowaniem zapewnia wystarczająco dużo miejsca do przechowywania wszystkich części, w tym przewodu zasilającego i węża, co chroni urządzenie przed kurzem i ułatwia utrzymanie porządku w domu. Do steamera dołączony jest łatwy w użyciu wieszak na ubrania, który umożliwia powieszenie odzieży na drzwiach podczas prasowania parowego.

generator pary steamer

okazje.info.pl

Duży zbiornik wody o pojemności 600 ml wytwarza parę wystarczającą na 30 minut pracy, przez co umożliwia dłuższe korzystanie. W steamerze zastosowano również rozwiązanie antywapienne AutoClean, które pozwala wydłużyć okres eksploatacji urządzenia – funkcja automatycznego czyszczenia wypłukuje z parownicy kamień i inne osady. Do tego gorąca para zabija do 99,9% bakterii na ubraniach, dzięki czemu ubrania można rzadziej prać lub czyścić chemicznie. Usuwa też skutecznie zapachy papierosów, jedzenia i ciała. W zestawie znajduje się też rękawica zapewniająca dodatkową ochronę. Moc urządzenia wynosi 1400 W. Posiada technologię pary na żądanie, daje możliwość korzystania z wody z kranu. Wymiary produktu to 38,2 x 19,8 x 11,1 cm, a waga 1,59 kg.Steamer można napełniać w dowolnej chwili, posiada funkcję automatycznego wyłączania, schowek na przewód, który ma długość 1,8 m. Wąż steamera ma zaś długość 1,6 m. Działanie steamera jest bezpieczne dla wszystkich tkanin , nawet delikatnych, takich jak jedwab. Urządzenie można kupić tutaj.