Piłkarz Raphael Varane w świecie JBL

JBL wspólnie z takimi markami jak AKG, Harman Kardon czy Infinity należy do koncernu Harman. Jest światowym liderem w zakresie produkcji urządzeń audio. Tworzy swoje produkty w dbałości o najmniejsze szczegóły oraz najwyższą jakość. Współpracuje między innymi z takimi osobami, jak Damian Lillard czy zespołami Maroon 5 oraz Linkin Park. Do grona ambasadorów JBL niedawno dołączyła kolejna gwiazda. Jest nią Raphael Varane. Fanom piłki nożnej z cała pewnością nie trzeba go przedstawiać.

Współpraca JBL i Raphaela

Raphael jest zawodnikiem światowej klasy grającym obecnie w hiszpańskim klubie Real Madryt oraz reprezentacji Francji. Ten urodzony zaledwie w 1993 roku piłkarz zdążył już osiągnąć poziom światowy grając na pozycji głównego obrońcy. Został wyróżniony między innymi tytułem Najbardziej Obiecującego Młodego Gracza w Europie w 2014 roku.

Dążenie do doskonałości i precyzji oraz kreatywność i energia to wspólne czynniki łączące markę i młodego piłkarza. Te cechy sprawiają, że jest on idealnym kandydatem na ambasadora JBL. Zadaniem Raphaela jest zarówno świetna i niezawodna gra na boisku, nawet przy ekstremalnych warunkach jak również dostarczenie publiczności jak największych emocji. Podobnie jest w przypadku marki JBL która tworząc swoje produkty ma na celu zapewnić najlepszej jakości dźwięk dając możliwie największą przyjemność z odsłuchu. To właśnie ogromna ilość wspólnych celów i zamiłowanie do muzyki, która towarzyszy mu wszędzie na drodze jego aktywnego życia sprawiło że Raphael Varane zgodził się przejąć stanowisko ambasadora JBL mogąc jednocześnie dzielić się swoją pasją z innymi.