Ranking elektrycznych szczoteczek do zębów

W rankingu popularności elektrycznych szczoteczek do zębów pierwsze miejsce przypadło w udziale szczoteczce Braun Oral-B Profesional Care 700, która zapewnia nowy wymiar czystości jamy ustnej. Jest to szczoteczka elektryczna, przeznaczona do skutecznej higieny jamy ustnej. Urządzenie łączy w sobie dwa rodzaje ruchów – pulsacyjne o prędkości 20 tysięcy obrotów na minutę oraz oscylacyjne – 8,8 tys. obrotów na minutę. Dzięki zastosowanej technologii 3D, końcówka czyszcząca dociera do wszystkich trudno dostępnych zakamarków, pozostawiając zęby idealnie czyste. Szczoteczka posiada zasilanie akumulatorowe i ładuje się indukcyjnie, co wystarcza na pięć dni używania sprzętu. Umieszczony w rączce timer sygnalizuje, kiedy upłyną dwie minuty mycia, czyli czas rekomendowany przez dentystów. Do urządzenia dołączono również eleganckie etui, które chroni je przed uszkodzeniami w czasie podróży.

elektryczne szczoteczki do zębów

okazje.info.pl

Braun Oral-B D-12 3D White D12 Vitality 3DWhite Luxe to szczoteczka elektryczna zasilana akumulatorowo, z sygnalizatorem czasu mycia oraz z maksymalną prędkością ruchów oscylacyjno-rotacyjnych 7600 obr/min. Końcówka ProBright łączy w sobie technikę oscylacyjną z dodatkowymi właściwościami polerującymi oraz wybielającymi. Żółta, miękka wypustka polerująca pomaga delikatnie usuwać przebarwienia i naturalnie wybiela zęby. Zielone włókna FlexiSoft odchylają się przy kontakcie z wodą, dzięki czemu szczotkowanie jest delikatniejsze, a dłuższe, niebieskie włókna Interdental Tips wnikają w przestrzenie międzyzębowe czyszcząc je dokładnie. Włókna Indicator odbarwiają się sygnalizując konieczność wymiany końcówki na nową. Aby zapewnić optymalne rezultaty, szczoteczka Vitality 3D White usuwa znacznie więcej płytki nazębnej niż szczoteczki manualne. Oscyluje z boku na bok, by dokładnie otoczyć ząb, rozbijając i usuwając płytkę nazębną. Posiada profesjonalny timer, co zapewnia, że szczotkowanie będzie się odbywało przez pełny, zalecany przez dentystów czas 2 minut, dzięki czemu efekty będą jeszcze lepsze.

Szczoteczka Braun Oral-B D-12 3D White. Wykonuje 7600 ruchów oscylacyjno-rotacyjnych na minutę dzięki czemu zapewnia znakomite efekty w wybielaniu i czyszczeniu zębów oraz usuwaniu płytki nazębnej, jednocześnie delikatnie masując dziąsła.Przystosowana do

Profesjonalna Oral-B DUO PACK PC 700 Black + PC 500

Limitowana seria Oral-B Professional Care DUO PACK PC 700 Black + PC 500 to szczoteczki elektryczne w pakiecie – szczoteczka Professional Care 700 Czarna oraz szczoteczka Professional Care 500 wraz z ładowarką i dwiema końcówkami Precision Clean. Technologia 3D zapewnia ruchy oscylacyjno-rotacyjne i pulsacyjne aby usunąć nawet 100% więcej płytki nazębnej niż w przypadku zwykłej szczoteczki manualnej. Końcówka szczoteczki Oral-B Professional Care 700 została zainspirowana okrągłym kształtem profesjonalnych narzędzi dentystycznych do czyszczenia zębów. Dzięki ruchom oscylacyjno-rotacyjnym oraz pulsacyjnym usuwa więcej płytki nazębnej i lepiej dba o zdrowie dziąseł niż zwykła szczoteczka manualna. Końcówka szczoteczki otacza każdy ząb i czyści go oddzielnie, zapewniając niezwykle dokładne szczotkowanie. Specjalne włókna stopniowo bledną, co oznacza, że należy wymienić końcówkę szczoteczki, aby uzyskać lepsze efekty mycia zębów Sygnalizator umieszczony w rączce pomaga szczotkować zęby przez 2 minuty. Pulsując, szczoteczka delikatnie rozbija płytkę nazębną, która następnie jest wymiatana dzięki oscylacji z boku na bok.