Ranking popularności odkurzaczy wg Okazje.info

Odkurzacz to jeden z takich sprzętów domowych, bez których współcześnie byłoby nam ciężko się obejść. Zobaczmy zatem jakie modele odkurzaczy cieszyły się największą popularnością w grudniu 2015 roku wśród klientów porównywarki Okazje.info.

Odkurzacz ELECTROLUX ZTF7650EL Ergoeasy

okazje.info.pl

Miejsce pierwsze w rankingu przypadło w udziale odkurzaczowi marki Electrolux ZTF7650EL Ergoeasy – lekkiemu i niewielkiemu odkurzaczowi, o kompaktowej mocy, dla łatwego i wygodnego sprzątania. Dodatkowo odkurzacz bez przeszkód można przechowywać w każdym miejscu, a wszystko dlatego, że jest bardzo mały i łatwo go przenosić. Electrolux ZTF7650EL Ergoeasy jest kompletnie bezworkowy, co jest dużym plusem dla urządzeń tego typu. Posiada dwa zmywalne filtry Hygiene filter – jeden zamontowany bezpośrednio w urządzeniu i drugi zapasowy. Electrolux ZTF7650EL Ergoeasy posiada dwa uchwyty oraz możliwość regulacji mocy. Miękkie kółka tłumią hałas i całkowicie chronią podłogę przed zarysowaniem. Dodatkowo model ma możliwość regulacji mocy ssania w rączce, dzięki czemu nie trzeba się schylać podczas czyszczenia. Teleskopowa rura ułatwia korzystanie z modelu i zwiększa zasięg pracy. Moc silnika prezentowanego modelu wynosi 2100 W. Długość kabla to 7,45 m, a poziom emitowanego hałasu 82 dB.

odkurzacz Zelmer

okazje.info.pl

Zelmer Jupiter ZVC425HT to model, który zajął drugie miejsce w rankingu. To trwały i mocny odkurzacz na lata, funkcjonalny, mocny i niezawodny, dzięki czemu świetnie sprawdzi się nawet na lata. Dzięki filtrowi HEPA H13 sprzęt posiada wysoką skuteczność filtracji powietrza. Zelmer Jupiter ZVC425HT posiada również praktyczny schowek na akcesoria oraz specjalne szczotki pozwalające na czyszczenie różnych powierzchni. Jedną z nich jest szczotka parkietowa, która chroni wrażliwe podłogi, a także turboszczotka idealna do zbierania sierści, głęboko osadzonych zabrudzeń, a także do czyszczenia dywanów. Odkurzacz świetnie nadaje się do czyszczenia dużych powierzchni. Znakomicie poradzi sobie z czyszczeniem domów i mieszkań. Wielkość worka na brud to 4 litry. Ponadto miękkie koła są bezpieczne dla podłóg – nie rysują ich i nie niszczą. Obrotowy wąż pozwala na wygodne manewrowanie w zasięgu 360 stopni. Moc silnika wynosi 1000 W, a długość kabla
9 m. Poziom hałasu to 78 dB.

odkurzacz Zelmer

okazje.info.pl

Trzecie miejsce przypadło w udziale także produktowi marki Zelmer. Zelmer VC 7920.0 ST Aquawelt Plus pozwala nasprzątanie na sucho i na mokro. Jest to nowoczesny odkurzacz piorący o mocy 1700 W. Urządzenie to świetnie radzi sobie zarówno z czyszczeniem podłóg, jak i dywanów, wykładzin czy tapicerki. Pojemność worka na kurz wynosi 2,5 litra, zaś pojemnika na wodę 5 litrów. Funkcje szamponowania i mycia umożliwiają doczyszczenie nawet najbardziej zabrudzonych włókien i głębokich zabrudzeń. Z kolei funkcja Turbo jest bardzo skuteczna przy usuwaniu sierści zwierząt. Zmywalny filtr HEPA 10 zatrzymuje znajdujące się w powietrzu drobnoustroje i alergeny, dlatego odkurzacz jest bezpieczny dla alergików. Poziom emitowanego hałasu wynosi 80 dB.