Nowe herbaty Lipton – aromatyczny relaks ze szklanką herbaty

Ostatnio do sklepów zawitała nowa seria herbat marki Lipton. To znana firma, która zapewne już gościła w niejednym polskim domu. Choć wyróżnia się wieloma różnymi herbatami – tym razem postawiono na oryginalność. Nowe herbaty Lipton są aromatyzowane, ale przede wszystkim wyróżnia je niespotykana jakość oraz smaki, jak żadne inne. Herbaty, które mieliśmy okazję testować zdecydowanie wyróżniają się na tle innych marek. Warto samemu sprawdzić, dlaczego.

Nowe herbaty Lipton to przede wszystkim: Daring English Breakfast – mocna, czarna herbata z niewątpliwym charakterem. To smak, który mieliśmy okazję testować przy swoim śniadaniu. Jest bardzo aromatyczna, a do tego dodaje nam poweru. Wiadomo, że czarna herbata zawiera teinę, która rozbudza podobnie, jak kofeina. W czerwonym opakowani znajdziemy 20 torebek piramidek, które idealnie sprawdzą się podczas naszego śniadania. Testowanie tej herbaty, to czysta przyjemność – jeden łyk i można się przenieść do krainy zielonych liści.

Lipton Daring English Breakfast

Źródło: Lipton

Drugim smakiem jest głęboka, aromatyczna herbata zielona – Dynamic Gunpowder Green. Posiada nieco dymny smak, który przypasuje miłośnikom naturalnej herbaty zielonej. W tych saszetkach znajdziemy zieloną herbatę, która aż w 48% wywodzi się z indonezyjskiej wyspy Jawa. Przy pierwszym łyku wydaje nam się, że znamy ten smak. To po prostu moc czystej, aromatycznej zielonej herbaty.

Lipton Dynamic Gunpowder Green

Źródło: Lipton

Flirty Lady Lipton to trzecia najnowsza herbata, która charakteryzuje się niezwykłym, czarującym smakiem. To czarna herbata aromatyzowana z posmakiem kwiatowym. Posiada ciekawy aromat, który sprawia, że nie można przejść obok tej herbaty obojętnie. Każdy z dziewięciu nowych smaków herbat Lipton wyróżnia coś niezwykłego.

Lipton Flirty Lady Lipton

Źródło: Lipton

Miłośnicy czarnej herbaty zachwycą się Inspiring Ceylon, intensywną mieszanką prosto z krainy herbaty – Sri Lanki. To specjalny napój, który przegotowany jest z liści fermentowanej zielonej herbaty. Ma intensywny odcień oraz głęboki, niepowtarzalny aromat.

Liption Inspiring Ceylon

Źrodło: Lipton

W ofercie Lipton znajdziemy także inne herbaty: Lipton Brilliant Gold Tea to czarna herbata smakowa. Przypadnie do gustu miłośnikom słodyczy, zawiera bowiem w sobie słodycz karmelu. Zapewnia nam nieograniczoną przyjemność smakowania ciepłego, brązowego trunku. Lipton Amazingly Grey to zaskakujący smak oraz aromat. Połączenie tradycyjnego Earl Grey z nutą bergamotki wraz z dodatkami egzotycznymi – cytrusowym aromatem. To coś, co przypadnie do gustu miłośnikom niezwykłych smaków. Dodatkowo w ofercie znajdziemy także Lipton Surprising Russian Grey, czyli połączenie Earl Gray z niezwykłymi, aromatycznymi dodatkami, oraz Lipton Spectacular Sencha – herbatę zieloną i Lipton Bright Asian Fusion – zieloną o delikatnej nutce smakowej. Smakowanie tych herbat – niezależnie od tego, którą wybierzemy, to prawdziwa przyjemność dla naszych oczu, nosa i podniebienia.

Lipton Spectacular Sencha

Źródło: Lipton