Najpopularniejsze środki do wybielania zębów

Lśniący uśmiech zazwyczaj kojarzy się z celebrytami i szklanym ekranem oraz drogimi zabiegami specjalistycznymi. Tymczasem na rynku jest dostępnych wiele preparatów, które poprawią kolor naszych zębów, rozjaśnią je i wybielą.

Biała Perła żel stomatologiczny wybielający to preparat, który daje możliwość wybielania zębów nawet w warunkach domowych. Efekty, które daje ten produkt to możliwość wybielenia zębów nawet o pięć odcieni. 3 fazowa formuła Biała Perła wybiela w oparciu o działanie enzymatyczne i środek utleniający. System wybiela zęby dzięki unikalnym aplikatorom, które można dopasować do zębów poprzez zamoczenie aplikatorów w gorącej wodzie. Biała Perła żel stomatologiczny wybielający rozjaśnia zęby dzięki wybielaniu zanieczyszczeń organicznych zawartych na i w szkliwie. Żel należy nanosić na zęby nawet dwa razy dziennie, w celu uzyskania lepszego, bielszego efektu. Zębów w tym czasie nie należy dotykać językiem ani wargami. Producentem żelu jest Apipol Farma.

Kolejny produkt to Intensywny System Wybielający BlanX White Shock Intensive Whitening z lampą led 30ml. Pasty do zębów z linii BlanX White Shock to jedyne produkty na świecie z ActiluX, innowacyjną formułą chronioną dwoma międzynarodowymi patentami. ActiluX obecny w produktach BlanX White Shock odkłada się na powierzchni zębów i pozostaje aktywny przez cały dzień, naturalnie wybielając zęby. Za każdym razem, gdy się uśmiechamy, ActiluX reaguje ze światłem, naturalnie wybielając i usuwając bakterie, które powodują powstawanie płytki nazębnej i psucie się zębów. Należy używać pasty BlanX White Shock Treatmentzałączonej do opakowania 3 razy dziennie, każdego dnia. Po każdym zakończonym szczotkowaniu zębów należy umieścić BlanX LED Bite w ustach, opierając zęby na przezroczystych plastikowych częściach i zamykając usta. Teraz trzeba nacisnąć przycisk i pozwolić światłu z BlanX LED Bite oświetlać zęby przez co najmniej minutę. Aby wybielanie było jeszcze intensywniejsze należy używać BlanX LED Bite co najmniej raz w tygodniu przez minimum dziesięć minut. Po każdym użyciu jamę ustną należy przepłukać wodą. BlanX LED Bite jest produktem wielokrotnego użytku. Produkty BlanX White Shock nie zawierają nadtlenków, ani środków chemicznych, które mogą powodować podrażnienia ze względu na swoje nienaturalne i agresywne działanie. Zamiast tego, BlanX White Shock zawiera nieorganiczne, biokompatybilne mikrokryształki ActiluX, które działają naturalnie ze światłem tak, aby nie uszkodzić szkliwa zębów. Światło emitowane przez BlanX LED i BlanX LED Bite jest całkowicie nieszkodliwe.

NiteWhite ACP Mini Kit to preparat do wybielania zębów w strzykawkach, z nadtlenkiem karbamidu w stężeniu 10%. Stanowi innowacyjne rozwiązanie od światowego lidera w dziedzinie wybielania zębów. 10% nadtlenku karbamidu jest przeznaczone do stosowania przez całą noc. Preparat ma posmak orzeźwiającej mięty. Pozwala znacznie zredukowana nadwrażliwość, ponieważ zawiera trzy związki przeciwdziałające nadwrażliwości: Azotan Potasu, Fluor oraz Amorficzny Fosforan Wapnia (ACP). Żaden inny preparat wybielający nie zawiera jednocześnie tych wszystkich trzech, niezwykle efektywnych w działaniu, składników. Poza tym odbudowuje szkliwo oraz przywraca zębom połysk i gładkość. Amorficzny Fosforan Wapnia tworzy na powierzchni zębów nową powłokę hydroxyapatytową, odbudowując w ten sposób szkliwo i wypełniając niedoskonałości w jego powierzchni. Pozwala to przywrócić zębom połysk i blask. Nowe strzykawki są gwarancją długiego okresu ważności produktu Poprzez oddzielenie od siebie dwóch składników żelu, za pomocą opatentowanej technologii „dual-barrel” – dwukomorowej strzykawki, gwarantowana jest najwyższa jakość produktów bez konieczności przechowywania ich w lodówce. Dodatkowo rozdzielenie oraz umieszczenie w dwóch oddzielnych komorach strzykawki wapnia i fosforu pozwala na utrzymanie maksymalnej efektywności działania formuły ACP.