Dla roztargnionych – elektroniczny szukacz kluczy

Każdemu z nas zdarza się namiętnie szukać kluczy – czy to w domu, czy w torebce lub plecaku. Są jednak osoby, które mają notoryczny problem ze znalezieniem kluczy. Wówczas dobrym dla nich rozwiązaniem będzie zakup elektronicznego szukacza, czy inaczej – lokalizatora kluczy. Oto kilka propozycji takiego urządzenia, które znajdziemy na Okazje.info.

Dźwiękowy lokalizator kluczy to wierne i proste urządzenie. Wystarczy gwizdnąć, aby brelok zaczął wydawać głośne i donośne pikanie, dzięki któremu bez wątpienia uda się odnaleźć zgubę – klucze, pilota od bramy czy jakąkolwiek inną rzecz, do której przymocowany jest brelok. Taki breloczek to idealny prezent dla każdego, kto spędza godziny w poszukiwaniu kluczy. Istnieje prawdopodobieństwo, że będzie trzeba poćwiczyć nad mocą gwizdu, aby aktywować urządzenie. Brelok jest zasilany jedną baterią CR2016, która znajduje się w komplecie. Posiada wbudowane czerwone światełko LED aktywowane przyciskiem.

brelok reagujący na gwizd

okazje.info.pl

Kolejny produkt to brelok Keyfinder reagujący na gwizd, co oznacza klucze zawsze pod kontrolą. Jeśli szukamy niedrogiego gadżetu, który będzie przydatny roztargnionemu członkowi rodziny czy znajomemu, to taki brelok reagujący na gwizd będzie doskonałym prezentem. Brelok Keyfinder reagujący na gwizd przyda się każdemu, kto ma problem z utrzymaniem kluczy w jednym miejscu. Doskonale sprawdzi się także w damskiej, pojemnej torebce, w której czasem trudno znaleźć potrzebne rzeczy. Taki gadżet pozwoli oszczędzić czas oraz nerwy na szukaniu kluczy. Po zagwizdaniu brelok zaczyna wydawać wysokie dźwięki oraz emitować sygnał świetlny, co pozwoli  bez trudu znaleźć zawieruszone klucze. Producentem prezentowanego modelu jest firma Enterprise.

elektroniczny szukacz kluczy

okazje.info.pl

PF CONCEPT to brelok z lokalizatorem Nano, który umożliwia odnalezienie kluczy w ciemności. Wbudowana fiolka świecąca w ciemności ładuje się, gdy zostanie wystawiona na światło. W pełni naładowana emituje niebieskie światło przez sześć do ośmiu godzin. Fiolka umieszczona jest w ochronnej ramce z najwyższej jakości aluminium. Dzięki zintegrowanemu systemowi Click&Go z łatwością można przypiąć ten brelok do breloczka do kluczy lub innych akcesoriów podróżniczych. Wykonany jest z połączenia aluminium i plastiku ABS.

Breloczki PF CONCEPT Brelok z lokalizatorem Nano

okazje.info.pl

Jeszcze inny przydatny lokalizator to czujnik GPS – odległościomierz anty-zguba. W zestawie znajdują się czujnik oraz nadajnik. Urządzenie posiada dwa tryby oraz możliwość ustawienia czułości trybu. Pierwsza funkcja ma zapobiegać zgubieniu np. dziecka, pieska, torebki czy kluczy – ustawiamy zadaną czułość (zasięg) i w momencie kiedy obiekt opuści urządzenie w zadanej odległości otrzymujemy sygnał dźwiękowy o oddalaniu się obiektu. Funkcja druga pozwala nam znaleźć zgubę, sygnalizuje coraz mocniej jak zbliżamy się do celu.