Na chłodne dni – kubki termiczne

Kubek termiczny to doskonałe urządzenie, które pozwala nam zachować ciepłe napoje przez dłuższy czas, co akurat w chłodne dni jesieni i zimy sprawdza się doskonale.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Esbit Kubek termiczny z automatyczną blokadą Thermo Mug 375ml to rewolucyjny kubek termiczny z automatyczną blokadą, za pomocą której jednym naciśnięciem szczelnie zamkniemy gorący napój. Kubek termiczny wykonany jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, a dzięki podwójnym ściankom temperatura napoju, niezależnie czy jest to gorąca herbata czy zimny napój izotoniczny, będzie utrzymywana jeszcze przez długi czas po jego wlaniu. Zewnętrzna powierzchnia kubka pokryta jest warstwą antypoślizgową, która zabezpiecza przed przypadkowym wypuszczeniem, kiedy trzymamy go w rękawiczce czy zmarzniętej dłoni. Doskonałym rozwiązaniem jest tutaj nakrętka z ustnikiem, która posiada przycisk blokujący przepływ płynu. Rozwiązanie to jest dobrze znane z termosów; zapobiega rozlewaniu, które było częste w czasie uciążliwego odkręcania tradycyjnych korków. Wysoko wysunięty i profilowany ustnik ułatwia spożywanie napojów. Wąski profil kubka u dołu ułatwia trzymanie w dłoni i pozwala na dopasowanie do większości uchwytów samochodowych. Od spodu kubka znajduje się antypoślizgowa podkładka, która również chroni kubek przed uderzeniami o podłoże. Esbit to niemiecka firma istniejąca od 1936 roku. Od samego początku głównym i sztandarowym produktem Esbit ‚a było paliwo stałe, w produkcji którego firma stała się światowym liderem. Naturalną konsekwencją było poszerzenie oferty najpierw o same kuchenki, a później o garnki, menażki, naczynia, termosy i podobne akcesoria biwakowe. Dziś Esbit jest rozpoznawany i ceniony głównie ze względu na wysoką jakość i niezawodność oferowanych produktów, a jego pozycja na rynku producenta paliwa stałego jest tak wysoka, że często określa się je mianem paliwa Esbit.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Sagaform Blue Oasis to kubek samochodowy z pokrywką z serii picnic, szwedzkiej marki Sagaform, wykonany z najwyższej jakości plastiku. Podwójne ścianki zapobiegają szybkiemu wystyganiu napojów, a pokrywka ustrzeże przed wylaniem. Doskonale pasuje do innych produktów z tej serii. Świetnie sprawdzi się podczas jazdy samochodem, pikników czy wypadów na plażę zarówno w gronie znajomych jak i rodziny. Pakowany w ozdobny karton typu Giftbox idealnie pasuje jako prezent na każdą okazję. Jest to produkt projektu Hanny Werning, która jest grafikiem, szkoliła się w Londynie w Saint Martins College of Art & Design. Spędziła trzy lata jako starszy projektant w Fundacji 33 w Londynie, obsługującej znaczących klientów jak Channel 4, MTV i Serpentine Gallery. Zaprojektowała wzory tkanin dla Boras Cotton, Eastpak, Dagmar, Boxfresh i Stussy. Jej najbardziej znanym do tej pory dziełem są plakaty i tapety AnimalFlowers .