Beyond Perfecting – puder i korektor w jednym

Dobry makijaż to taki, który doskonale podkreśla zalety naszej twarzy ukrywając jednocześnie jej wady oraz który jest szybki w wykonaniu. Dlatego też wszystkie kosmetyki typu 2 w 1, takie jak nowy podkład z korektorem Beyond-Perfecting Powder, zawsze bardzo nas cieszą. Postanowiliśmy więc poświęcić dłuższą chwilę wspomnianemu produktowi.

 

Formuła Beyond Perfecting Powder jest kremowa, co zapewnia łatwą aplikację. Osiągnięto ją  dzięki podwójnemu zmieleniu cząsteczek, uzyskując w ten sposób także ochronę przed powstawaniem na twarzy efektu maski. Nieskazitelny wygląd cery i samego makijażu zostaje również zapewniony dzięki unikalnemu, nawilżającemu kompleksowi, w skład którego wchodzą masło murumuru, gliceryna oraz fitoskwalany.

Częsteczki podkładu z korektorem marki Beyond mają różne kształty, co optycznie wygładza cerę oraz doskonale odbija światło, dając delikatne, matowe wykończenie wyglądające idealnie z każdej strony. Opisana wcześniej formuła kosmetyku gwarantuje nam też całodzienną kontrolę stopnia nabłyszczenia cery.

Kolejna ważna rzecz w Perfecting Powder to aplikator pozwalający na osiągnięcie różnego stopnia pokrycia twarzy w zależności od tego, jak go użyjemy. Kosmetyk dostępny jest w siedmniu odcieniach barwnych, a poszczególne jego rodzaje dedykowane są do skóry typu 2, 3 i 4. Cena za jedno opakowanie to około 170 zł.