Seria kosmetyków pielęgnacyjnych dla pań 40+ Pulanna Belamcanda

Jedną z przyczyn utraty elastyczności skóry po czterdziestym roku życia może być niski poziom naturalnych estrogenów. W takich przypadkach miejscowe zastosowanie kosmetyków z fitoestrogenami przywróci skórze właściwe napięcie i elastyczność, a także pozwoli na jej właściwe odżywienie. Wykorzystanie w kosmetykach Pulanna Belamcanda ekstraktu z azjatyckiej rośliny belamcanda chinesis skutecznie spowalnia starzenie się skóry.

materiały prasowe

materiały prasowe

Dzieje się to głównie dzięki bogactwu fitoestrogenów oraz innych składników aktywnych, pozyskanych z kłącza tej niepozornej rośliny. Kosmetyki Belamcanda odbudowują barierę hydrolipidową skóry, stymulują produkcję kwasu hialuronowego, spłycają drobne zmarszczki i poprawiają strukturę skóry, która odzyskuje sprężystość, blask i dogłębne nawilżenie. Belamcanda Chinesis (zwana iksją chińską) to roślina występująca na terenie Chin, Japonii oraz Korei, znana i stosowana od wieków w tradycyjnej medycynie chińskiej. Cenne jest szczególnie kłącze rośliny, którego ekstrakt wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne, przeciwwirusowe i przeciwnowotworowe.

materiały prasowe

materiały prasowe

W skład serii Pulanna Belamcanda wchodzą: krem na dzień, krem na noc, serum pod oczy, płyn micelarny oraz masło do ciała. A jeśli szukamy innych rodzajów kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy, znajdziemy je w porównywarce Okazje.info.