Domowe SPA z L’biotica

Nic tak nie odżywia zmęczonej słońcem skóry twarzy jak maseczka. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie, aby zafundować sobie piękny wygląd i dobre samopoczucie również po powrocie z urlopu. Profesjonalne maski na tkaninie dostępne w aptekach i drogeriach zadziałają na przesuszoną skórę niczym odżywczy kompres.

materiały prasowe

materiały prasowe

Domowy rytuał SPA rozpoczynamy od intensywnego nawilżenia i regeneracji skóry twarzy. Maseczka stosowana raz w tygodniu to idealny sposób na szybką poprawę kondycji skóry. Wzrasta jej nawilżenie, elastyczność, a oznaki zmęczenia znikają. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów maseczek, niektóre z nich nawilżają, odżywiają skórę, inne posiadają właściwości liftingujące. Różnią się też formą aplikacji. Od tradycyjnych kremowych maseczek, po innowacyjne maski w postaci nasączonej tkaniny czy hydrożelowego kompresu.

materiały prasowe

materiały prasowe

Maski na tkaninie to sprawdzona technologia, polegająca na nakładaniu na twarz delikatnego bawełnianego płata o kształcie twarzy, silnie nasączonego aktywnymi składnikami (np. kwasem hialuronowmy, kolagenem, aloesem). Tkanina, w której wycięte są otwory na oczy i usta, pełnia rolę filtra, który chroni dobroczynne składniki przed parowaniem. Pod maseczką temperatura ciała podnosi się, krew krąży szybciej, a wówczas lepiej transportuje substancje aktywne w głąb skóry. Maska to jednorazowy gotowy zabieg do samodzielnego wykonania w domu. Dopasowuje się ona do kształtu twarzy i sprawia, że składniki odżywcze równomiernie się wchłaniają. Wystarczy 20 minut, aby poczuć się zrelaksowanym. To doskonały produkt do stosowania przed ważnym wyjściem oraz jako kuracja odmładzająca i poprawiająca kondycję skóry. Maski L’biotica znajdziesz na Okazje.info.