Seria kosmetyków antycellulitowych Thalgo

Cellulit to nieestetyczne, nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej pod skórą, z nadmiernym gromadzeniem jej w określonych obszarach. Najczęściej przyczyną występowania cellulitu jest działanie hormonów, ale również skłonności genetyczne lub czynniki środowiskowe, takie jak zła dieta, brak ruchu czy stres. Wiele dbających o siebie osób (w większości cellulit dotyka kobiety) nie godzi się z cellulitem na swojej skórze i postanawia go zwalczyć, dlatego też na rynku dostępna jest duża liczba najróżniejszych kosmetyków antycellulitowych. Jedną z propozycji jest linia antycellulitowa kosmetyków Thalgo.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Thalgo ampułki antycellulitowe Coach Anti-Orange Peel Effect to suplement diety najnowszej generacji, do kupienia tutaj, który charakteryzuje się dużą koncentracją składników aktywnych, a więc cynku oraz witaminy A, których niedobór przyczynia się do powstawania cellulitu. Do tego dochodzi Thalgo Intensive Correcting Cream czyli krem redukujący cellulit – antidotum eliminujące uporczywy cellulit, które zapewnia skuteczną walkę ze skórką pomarańczową.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

KremThalgo Intensive Correcting Cream intensywnie dotlenia skórę, zapewniając pobudzenia naturalnych procesów oczyszczania organizmu z toksyn, drenuje, wzmacnia oraz wyraźnie wygładza skórę problematycznych części ciała. Technologia Oxy Active, wyciąg z pokrzywy indyjskiej, algi Fucus serratus i nasycone tlenem kapsułki, uzupełnione ekstraktem z nasion drzewa sandałowego skutecznie rozbijają cellulit i ułatwiają jego usuwanie z organizmu, uelastyczniając skórę i ją wygładzając. Thalgo Intensive Correcting Cream w znacznym stopniu pozwala wysmuklić talię oraz maksymalnie ujędrnić skórę.