Wspomaganie stawów z Kolagen Arthro Sprint

Kolagen Arthro Sprint w kapsułkach to jedyny na rynku suplement diety w opatentowanej technologii LICAPS czyli kapsułka z roztworem charakteryzujący się do 40% większym wchłanianiem substancji aktywnych niż w przypadku zwykłych tabletek czy kapsułek. Dodatkowo kapsułki te nie zawierają zbędnych dodatków takich, jak przeciwzbrylacze, sole, skrobie, gluten czy sztuczne barwniki.
Efekty po zażyciu produktów w opatentowanej technologii są dużo szybciej widoczne. Substancje zawarte w Kolagen Arthro Sprint:

  • działają odbudowująco na chrząstkę stawową,
  • chronią chrząstkę przed mikro urazami,
  • zwiększają lepkość płynu stawowego,
  • zwiększają poślizg.
okazje.info.pl

okazje.info.pl

Pomagają w wzmocnieniu podstawy chrząstki sieci kolagenowej oraz pomagają w zapewnieniu odpowiedniej lepkości mazi stawowej aby chrząstki mniej się ścierały i niszczyły. Kolagen Arthro Sprint polecany jest wszystkim osobom prowadzącym aktywny tryb życia, uprawiających sporty oraz dla osób starszych w ramach regeneracji uszkodzonych stawów lub jako działanie profilaktyczne. Działanie preparatu Kolagen Arthro Sprint jest tak skuteczne dzięki zawartości dużej dawkę naturalnego kolagenu pochodzenia rybiego, a także kwasu hialuronowego, oleju z kiełków pszenicy oraz kompleksu witaminowo-mineralnego mającego wpływ na elastyczność oraz stan chrząstek stawowych. Pozwala to zachować naturalną funkcję stawów, regeneruje je oraz wzmacnia. Polecany jest szczególnie dla osób aktywnie uprawiających sporty takie jak: bieganie, jazda rowerem, nordickwalking, sporty siłowe, ale także po kontuzjach sportowych lub nadmiernym wysiłku fizycznym, wspomagająco w rekonwalescencji po operacjach i złamaniach, wspomagająco w celu regeneracji uszkodzonych stawów oraz dla osób z zwyrodnieniowym zapaleniem stawów, osób starszych jako działanie profilaktyczne, a także jako poprawa funkcjonowania stawów. Preparat jest dostępny tutaj.