Podkład Max Factor Miracle Max – już w sierpniu w sprzedaży!

Już w sierpniu tego roku na sklepowe półki trafi nowy podkład do twarzy marki Max Factor – Miracle Max. Ten niezwykły kosmetyk doskonale wtapia się w skórę twarzy, koryguje jej niedoskonałości oraz sprawi, że cera będzie przyjemnie nawilżona, zupełnie jak po zastosowaniu dobrego balsamu.

źródło: Max Factor

źródło: Max Factor

W podkładzie Miracle Max znajdziemy nowy, silikonowy składnik znacznie ułatwiający rozsmarowywanie kosmetyku, który dodatkowo gwarantuje średni efekt kryjący. Dzięki temu końcowy efekt makijażowy jest delikatnie rozmyty i bardzo przejrzysty.

Drobinki odbijające światło, które umieszczono w nowym produkcie Max Factor  powodują z kolei, że wszelkie skórne niedoskonałości są o wiele mniej widoczne, zaś sama cera – staje się natychmiast rozpromieniona blaskiem zdrowia. CO równie istotne, omawiany kosmetyk będzie dostępny aż w sześciu różnych odcieniach, idealnie dopasowanych do słowiańskich typów urody. Jak wspomnieliśmy, Miracle Max będzie można kupić już w sierpniu tego roku. Jego sugerowana cena to niecałe 62 zł. Podkłady i fluidy Max Factor znajdziesz na Okazje.info.