Krem na noc na popękane pięty od Compeed

Krem na noc na popękane pięty to nowy produkt marki Compeed – eksperta w pielęgnacji stóp. Krem w widoczny sposób poprawia wygląd pięt już po pierwszym zastosowaniu. Niewątpliwie piękne i zadbane stopy dodają pewności siebie, a delikatna skóra i perfekcyjny pedicure przyciągają uwagę tak samo jak zgrabne nogi. Warto zatem zadbać o to, aby podczas nadchodzącego lata to właśnie stopy stały się naszą piękną wizytówką.

materiały prasowe

materiały prasowe

Krem na noc na popękane pięty od Compeed stanowi specjalne połączenie mocznika i kwasu mlekowego, dzięki działaniu których szybko poprawia wygląd pięt. Nie pozostawia tłustej warstwy i dobrze się wchłania, jest także odpowiedni dla osób chorych na cukrzycę. Mocznik nawilża głębsze warstwy naskórka, a kwas mlekowy wspomaga jego wchłanianie, a jednocześnie działa złuszczająco. Obie substancje występują naturalnie w ludzkim organizmie stąd są odpowiednie nawet dla bardzo wrażliwej skóry.

materiały prasowe

materiały prasowe

W czasie nocy komórki skóry regenerują się najszybciej, a hydrolipidowa warstwa ochronna odbudowuje się, by za dnia ustrzec ją przed szkodliwym wpływem zanieczyszczeń i czynników atmosferycznych. W nocy cyrkulacja krwi i zawartość w niej aminokwasów znacznie wzrasta, co wpływa na zwiększoną odnowę tkanek. Mimo silnych właściwości regeneracyjnych konsystencja kremu jest lekka i szybko wchłaniająca się. Krem nie pozostawia tłustej warstwy i daje wspaniały efekt gładkich i wypielęgnowanych stóp.