Na ratunek stopom – wkładki żelowe do butów Scholl

Nieraz nasze stopy są narażone na niewygodne obuwie, często wykonane ze sztucznych materiałów, nie przepuszczające powietrza i zatrzymujące wilgoć w bucie, która w rezultacie powoduje otarcia naskórka. Długie przebywanie w butach w pozycji stojącej z kolei może powodować puchnięcie nóg, a zatem powstawanie odgniotków i pęcherzy. Aby ulżyć stopom warto sięgnąć po produkty marki Scholl, a wśród nich –  wkładki żelowe do butów, których różne rodzaje można kupić w porównywarce Okazje.info.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Do wyboru mamy np. GelActiv Woman – wkładki do codziennego obuwia 2 sztuki, które zapewniają doskonały komfort w obuwiu przez cały dzień, pomagając zmniejszyć nacisk na stopy, dzięki skutecznemu rozmieszczeniu obszarów kontaktu z podłożem i odpowiednim rozłożeniem nacisku. Dzięki wbudowanym ergonomicznym wkładkom żelowym technologia GelActiv zapewnia doskonałą amortyzację i ochronę. Do tego GelActiv skutecznie pochłania wstrząsy i pomaga zmniejszać nadmierny ucisk spowodowany chodzeniem lub bieganiem, w porównaniu do braku wkładek.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

Z kolei Party Feet Ultra Slim poduszki ochronne 2 sztuki, to niewidoczne poduszki żelowe zapewniające doskonałą ochronę przed piekącym bólem w przedniej części stopy. Są wykonane z ultra-cienkiego i przezroczystego żelu i mają udoskonalony i wyjątkowy kształt, a dzięki antypoślizgowi zawsze pozostają na miejscu. Są to poduszki wielokrotnego użycia. Są też zmywalne i wyposażone w technologię antypoślizgową Non-Slip. Poduszki są przeznaczone do wszystkich butów na wysokim obcasie i sandałów.

okazje.info.pl

okazje.info.pl

A jeśli naszym problemem są zachodzące na siebie palce, to rozwiązaniem jest duży klin Scholl Problemy stóp Gelactiv. Klin międzypalcowy stosowany jest jako separator, wykonano go z miękkiego silikonu. Takie kliny są używane na ogół przy deformacjach palców stóp, wspomagają prostowanie koślawych palców, a także zapobiegają nachodzeniu palców na siebie, zabezpieczając przed uciskiem i otarciami, a także przynosząc ulgę w przypadku bolesności i nagniotków pomiędzy palcami stóp. Dzięki zawartości oleju mineralnego zmiękczają i nawilżają skórę poprzez jego powolne uwalnianie. Sposób użycia: Wymyć klin w ciepłej wodzie z mydłem następnie dokładnie wypłukać i wytrzeć ręcznikiem. Suchy klin posypać talkiem i umieścić pomiędzy koślawe palce. Nie używać w przypadku uszkodzonej skóry między palcami.