Serum do rzęs ActiveLASH L’ biotica

Długie i kuszące rzęsy to marzenie chyba każdej kobiety. Te powłóczyste, seksowne spojrzenia zza gęstych firanek rzęs… Nie każdego jednak natura tak obdarzyła, że może trzepotać długimi rzęsami. Jeśli nie chcemy posuwać się do rozwiązań radykalnych jak doklejanie sztucznych rzęs, warto zainwestować w nowoczesne serum Active LASH L’ biotica przyspieszające wzrost rzęs oraz pielęgnujące je.

materiały prasowe

materiały prasowe

Podstawą pielęgnacji rzęs jest dokładne zmywanie tuszu zawsze przed nocnym odpoczynkiem, ponieważ pozostawienie go prowadzi do osłabienia i wypadania włosków, a do tego powoduje podrażnienia i zaczerwienienia oczu. Po wieczornym demakijażu warto nałożyć na powieki u nasady górnych rzęs serum, które w swoim składzie ma bimatoprost, będący substancją wykorzystywaną w leczeniu jaskry, czego efektem ubocznym okazały się zagęszczone i wzmocnione rzęsy. Oczywiście odżywki do rzęs, które powstają w oparciu o ten składnik zawierają jego odpowiednie, bezpieczne dla zdrowia stężenie.

materiały prasowe

materiały prasowe

W dobrym serum do rzęs nie może też zabraknąć keratyny, która wzmacnia delikatne włoski, zwiększając ich objętość oraz wytrzymałość. Korzyści rzęsom przyniesie również panthenol, który wpływa na ich regenerację i odżywienie oraz alantoina, która zapobiega podrażnieniom. Te wszystkie składniki aktywne działają bezpośrednio w mieszku włosowym. Efekt działania serum wymaga cierpliwości i regularności stosowania każdego wieczoru, jednak warto poczekać na zmiany, które uwidocznią się po około trzydziestu dniach stosowania. Serum można kupić na Okazje.info, w cenie od 41,57 zł.