Trufle, kawior, diamenty – maski do włosów Biovax Glamour cz. II

Kolejne maski do włosów Biovax Glamour, czerpiące z natury, to Kolagen i perły, Argan i 24-karatowe złoto oraz Minerały i diamenty.

Maska Kolagen i perły zawiera ekstrakt z pereł, który gwarantuje naturalną ochronę przed niekorzystnym działaniem promieni UV, odbudowuje włosy oraz ochroni je przed uszkodzeniami i przesuszeniem, utrzymując prawidłowe nawilżenie. Dodatek kolagenu stworzy na włosach warstwę ochronną, która wygładza łodygi włosowe i utrzymuje odpowiednie nawilżenie, nadając włosom elastyczność i dodatkowo zwiększając ich objętość. Kolagen odbudowuje także uszkodzoną strukturę włosa. Maska To połączenie stanowi doskonałe rozwiązanie dla włosów suchych, zniszczonych, pozbawionych objętości i blasku.

Maska Minerały i diamenty przede wszystkim wzmacnia włosy i sprawia, że są właściwie nawilżone, zregenerowane i pełne blasku. Zawarte w maseczce minerały, takie jak glin, cynk, miedz, potas, magnez, mangan i sód, odżywią i wzmocnią włosy, przywracając im siłę i lśnienie. Ta kompozycja biopierwiastków stanowi prawdziwy eliksir dodający włosom energii.

W maseczce Argan i 24-karatowe złoto stworzono natomiast doskonałe połączenie odżywczych składników dla wszystkich rodzajów włosów. Czyste złoto odżywia i rozświetla włosy, odmładza je i rewitalizuje, nadając im niezwykłe, luksusowe lśnienie i doskonały wygląd. Olej arganowy jest najbogatszym źródłem odmładzającej witaminy E, chroniącej włosy przed wolnymi rodnikami i promieniowaniem UV, a dzięki zdolności do przenikania w głąb łodygi włosa, reperuje zniszczenia i przywraca prawidłowy poziom nawilżenia.