Pendrive JetFlash 880 z USB 3.0 od firmy TRANSCEND

Marka TRANSCEND to rozpoznawalny na świecie producent pamięci oraz peryferiów komputerowych. Firma powstała w 1988 roku i oferuje pełną gamę modułów pamięci, pamięci USB oraz przenośne dyski twarde, dyski stacjonarne, MP3, karty pamięci flash, czytniki kart i produkty multimedialne. Swoją produkcję firma prowadzi na Tajwanie i w Chinach, a oddziały posiada w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Japonii, Korei oraz Chinach.

materiały prasowe

materiały prasowe

Jednym z najnowszych produktów marki jest nowy model przenośnej pamięci USB – PendriveJetFlash 880 z USB 3.0 i wsparciem OTG od firmy, oferujący do 64GB pamięci oraz ułatwiający transfer danych z urządzeń mobilnych. Pendrive został zaprojektowany tak, aby ułatwić i znacznie przyspieszyć przenoszenie dużych ilości danych pomiędzy urządzeniami mobilnymi z systemem Android a komputerami PC. W tym modelu zastosowano najszybszy dostępny na rynku interfejs USB w wersji 3.0. Urządzenie wyposażono w dwa złącza: USB 3.0 oraz micro USB, a oprócz interfejsu USB 3.0, który zapewnia dziesięć razy większą szybkość przepływu danych niż USB 2.0, JetFlash 880 jest wyposażony także w złącze microUSB 2.0., które pozwala na bezpośrednie podłączenie go do urządzenia mobilnego z systemem Android i swobodną wymianę danych. Dzięki wbudowanemu złączu microUSB oraz dużej pojemności do 64 GB, JetFlash 880 doskonale trafia w potrzeby użytkowników urządzeń mobilnych i uniezależnia ich od komputerów, kabli oraz przejściówek.

materiały prasowe

materiały prasowe

Pendrive’a wyprodukowano z wysokiej jakości metalu, a dzięki zastosowaniu technologii produkcji COB – Chip On Board, ma mniejsze wymiary oraz jest lżejszy niż standardowe modele pamięci flash. Jest też całkowicie odporny na kurz oraz wodę.