Bosch prezentuje nową suszarkę automatyczną

Jeśli nie masz w domu zbyt wiele miejsca na suszenie ubrań, a dodatkowo niezbyt lubisz spędzać czas z żelazkiem w dłoni – Bosch przedstawia Ci nową suszarkę automatyczną o nazwie WTY87782PL. We wnętrzu jej bębna panuje stosunkowo niska temperatura (50-55 st. C), dzięki której ubrania się nie gniotą, a zarazem są bardzo szybko wysuszone.

źródło: producent

źródło: producent

Sam bęben ma natomiast delikatną strukturę Sensitive Drying System. Z jej pomocą nawet najdelikatniejsze bluzki czy bielizna będą w pełni bezpieczne, a dodatkowo suche w nawet niecałe 35 minut. Co więcej – podczas suszenia z ubrań automatycznie usuwane są kurz, kłaczki i inne zanieczyszczenia, przenoszone z automatu do samoczyszczącego się wymiennika ciepła.

Kolejna zaleta to z pewnością to, że wysuszone w suszarce Bosch WTY87782PL ubrania są od razu nie tylko gładkie, ale i miękkie oraz puszyste, przez co przyjemnie się je nosi. Zastosowana w urządzeniu nowoczesna pompa ciepła odpowiada także za zmniejszone o nawet 65% zużycie energii elektrycznej. Dzięki temu produkt zakwalifikowano do klasy energetycznej A++.

Cena, jaką trzeba zapłacić za tę sporą listę zalet, to około 4 700 zł.